Новини‎ > ‎

Пластуни Чернівців передають Вифлиємський Вогонь Миру громаді й у церкви свого міста

опубліковано 19 груд. 2011 р., 11:21 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 22 груд. 2011 р., 12:38 ]
18 грудня о 17:00 пластуни Чернівців уже вдруге передають Вифлеємський Вогонь Миру громаді міста на відкритті головної ялинки Буковини, де були присутні очільники міста та області. До акції долучилося близько 30 пластунів. Всі бажаючі, змогли понести додому свічечку з Вогнем і щоб на Різдво мати часточку Світла з Вифлеєму.
Того ж таки 18 грудня, але раніше об 11:00 також уже вдруге пластуни передали Вогонь вірним римо-католицького обряду під час меси в Костелі Воздвиження Святого Хреста.
25 грудня вже традиційно в головній греко-католицькій святині області – Храмі Успіння Пресвятої Богородиці під час святкової літургії відбудеться передача Вифлеємського Вогню Миру греко-католикам Чернівців.
Так само, 25 грудня, о 9:00, в часі ранкового богослужіння, планується передача Вифлеємського Вогню Миру прихожанам УПЦ КП в храмі прп. Параскеви Сербської.
В Сторожинці члени Пласту передадуть Вогонь Миру віруючим трьох християнських конфесій – Української Греко-Католицької Церкви, Української Православної Церкви Київського патріархату та римо-католицької церкви в Україні.
Крім того, в цьому році вперше заплановано передачу Вифлеємського Вогню в дитячі лікарні Чернівців новаками з рою "Совенята", яка відбудеться у суботу, 23 грудня.


Христина Малець
Comments