Новини‎ > ‎

Пластуни долучилися до акції Зробимо Україну чистою

опубліковано 26 квіт. 2013 р., 14:17 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 27 квіт. 2013 р., 10:53 ]
Напевно, ви всі знаєте, що недавно проводилася акція «Зробимо Україну чистою». Якщо чесно, я не сподівалася на надто хороший результат, бо не була впевнена, що багато людей захочуть долучитися до прибирання. Але, на щастя, мої сподівання не виправдалися. Тільки в Чернівцях, моєму рідному маленькому місті, акція відбувалася декілька днів у різних парках та скверах. Охочих долучитися до великої доброї справи не бракувало: прийшли і маленькі школярики, і студенти, і дорослі люди. 

Ми, чернівецькі пластуни, зібралися в одному, на перший погляд, затишному і мальовничому місці, але коли наш зір простягнувся за зону, де щодня працюють прибиральники, то аж жахнулися! Невже це тут постійно відпочивають сім'ї з маленькими дітками, невже це ми залишаємо після себе?! Який жах! Який сором!

І з величезним бажанням покінчити з цим сміттям якнайскоріше ми взялися до роботи. Працювали безперестану декілька годин, бо були настільки окрилені спільною метою, що на втому зовсім не зважали! Мішок за мішком швидко складалися на купи і звільняли землю від цього небажаного тягара. 

Отак і зробили спільне добре діло! У всіх були свої справи, але ми відклали їх, щоби внести свою маленьку лепту в очищення нашої держави, а, заодно, і планети! Недаремно люди кажуть: «З миру по нитці, бідному свитина».

Нагадаємо, що всеукраїнська соціально-екологічна акція «Зробимо Україну чистою» відбулася 20 квітня. Цього року пластуни долучились до організації проведення акції в Чернівецькії області, а також до прибирання у Чернівцях, Хотині та селищі Берегомет Вижницького району. 

пл.уч. Оксана БУЦЬ
Comments