Новини‎ > ‎

Пластуни провели Шевченківський вечір

опубліковано 4 квіт. 2015 р., 03:10 Леся Крушельницька

 9 березня день народження Тараса Шевченка відсвяткували пластуни Чернівецької округи. У рамках заходу учасники пригадали головні сторінки життя і творчості поета, дізналися про цікаві факти з його біографії, а також обмінялися думками про своє бачення Тараса Шевченка та його ролі не лише у літературному, а й суспільно-політичному житті України.

Пам’ять Кобзаря пластуни вшанували також читанням його поезій. До декламації своїх улюблених віршів активно долучилося і новацтво.

Окрім цього, організатори підготували для присутніх інтелектуальний змаг на тему життя і творчості Тараса Шевченка. Учасники команд, сформованих із пластунів-юнаків та новаків, відповідали на запитання різного рівня складності, що стосувалися дат та подій, відгадували назви творів та імена літературних персонажів.

Всі учасники заходу отримали багато позитивних емоцій, дізналися чимало нових та цікавих фактів, а також по-новому поглянули на постать Тараса Шевченка – інтелектуала, всебічно розвиненої особистості з прогресивними поглядами та ідеями, людини з твердою життєвою позицією та вірної своїм ідеалам, митця, чия творчість не втрачає актуальності і сьогодні.
ст. пл. прих. Тарас Соловчук
Comments