Новини‎ > ‎

Пластуни провели теренову гру “Листопадовий Зрив”, присвячену 97-й річниці Буковинського Віча

опубліковано 6 лист. 2015 р., 05:09 Леся Крушельницька
В організованій пластунами тереновій грі, на честь Буковинського віча взяли участь команди 15 чернівецьких шкіл

1 листопада 2015 року ЧММО Станиця Чернівці Пласту Національної Скаутської Організації України провела історико-патріотичну теренову гру “Листопадовий Зрив”, приурочену 97-й річниці Буковинського Віча.

Захід розпочався о 9:30 із реєстрації команд у великій залі Українського Народного Дому. Цього року у грі взяли участь команди із 15 загальноосвітніх закладів міста. Після урочистого відкриття із співом українського гімну команди розбіглись «по точках», де їх чекали інструктори з відповідними завданнями.

Упродовж двох годин школярі повинні були віднайти місце знаходження інструкторів на карті Чернівців зразка 1918 року і «захопити» якомога більше точок, виконавши поставлені перед ними завданнями. За легендою гри, команди ставали військовими підрозділами українського війська на Буковині і повинні були утвердити українську владу в краї. Завдання здебільшого стосувались подій Буковинського Віча та історії визвольних змагань в Україні та на Буковині зокрема. Упродовж квесту учні поширювали інформаційні газети про події Буковинського Віча, а також показували тематичні театральні сценки. 

Цей квест вже став традиційним як для організації Пласт, так і для навчальних закладів міста. Захід відбувся за підтримки спортивного клубу «Free Fight», магазину туристичного спорядження «Gorgany», управління освіти Чернівецької міської ради, управління молоді та спорту Чернівецької міської ради, Управління молоді і спорту Чернівецької обласної державної адміністрації.

Гра завершилась підрахунком балів та нагородженням переможців. Цьогоріч трійка лідерів була наступною: І місце – команда гімназії №5, ІІ місце – команда ЗОШ №4, ІІІ місце – команда ЗОШ №39. Серед призів були сертифікати в магазин «Gorgany», безкоштовні заняття з фрі-файту і книги.

пл. розв. Андрій ФЕДОРЕНКО
Comments