Новини‎ > ‎

Пластуни станиці Чернівці відзначили 95-ту річницю Буковинського віча

опубліковано 12 лист. 2013 р., 13:44 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 12 лист. 2013 р., 13:54 ]
3 листопада 2013 року Станиця Чернівці провела історико-патріотичну теренову гру “Листопадовий Зрив” приурочену 95-й річниці Буковинського Віча. Захід розпочався о 9:30 із реєстрації команд у Великій залі Українського Народного Дому.

Цього року у грі взяли участь 9 команд загальноосвітніх закладів міста. Рівно о 10 годині відбулось урочисте відкриття та стартувала гра. Школярі мали півтори години на те, щоб за допомогою карти Чернівців зразка 1918 року, знайти точки, де знаходились волонтери та дати якомога більше правильних відповідей на запитання чи якнайкраще виконати певні завдання. Завдання були різного характеру, але в більшості стосувались подій Буковинського віча та історії Визвольних Змагань в Україні та на Буковині зокрема. За легендою гри команди ставали військовими підрозділами українського війська на Буковині і мали утвердити українську владу в краї.

Цей захід Станиці Чернівці Пласту – НСОУ вже став традиційним. Дванадцять років поспіль він проводиться буковинськими скаутами за підтримки відділу у справах сім’ї, дітей та молоді міської ради, міського управління освіти та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Завершилась гра підрахунком результатів та нагородженням переможців (гімназія №7 – І місце, ЗОШ №8 – ІІ місце, гімназія №1 – ІІІ місце). Вони отримали сертифікати від Льодового майданчика, скеледрому «Соколиний Камінь» в ТРЦ Боянівка та обласної федерації фрі-файту. Окрім того, вчителі-наставники команд-переможців отримали сертифікати від мережі магазинів «Норма».
Comments