Новини‎ > ‎

Проект «Життя в природі»

опубліковано 4 серп. 2012 р., 10:09 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 5 вер. 2012 р., 13:25 ]
Колись моя подруга сказала мені дуже цікаву фразу: «Природа – усюди. Питання в кількості та вмінні бачити». 

Звісно, у кожної людини своє світосприйняття, і я не можу нав’язувати свою думку стосовно цієї фрази, але гадаю – природу всі люблять. Ще б пак! Не захоплюватися повівом вітру, шумом води, запахом квітів чи тріскотінням вогню… Але варто знати те, що ця краса – не вічна, а також, як вона виникла. 

Саме з такою метою був проведений вишкіл по природознавству. Жодна дитина не пожаліла себе. Усі прийшли раненько на станицю, адже такі дні бувають не часто. Велике дякую нашому вельмишановному Богданові за те, що захотів поділитися з нами своїми знаннями. Тож всі дружньо зібралися та поїхали на Кемпінг. Мушу визнати, місце нашої зупинки було підібране дуже вдало (принаймні для мене). Ми розташувалися на маленькому пагорбі серед дерев, розумних слів, карти України та Живчику. Прослухали гутірку про природні зони, а також прийняли активну участь у дискусії про рослини та тварини, котрі заселяють Україну. Але і це ще не був кінець. Нас чекала невеличка мандрівка на Прут і дрібний дощик, котрий так невчасно почався =((. Але все одно всі повернулися веселі та щасливі, адже такі заходи у нас, в Чернівцях, проводяться рідко…

Дякуємо нашому третьопробнику пл.розв. Сумарюку Богдану за чудовий вишкіл з природознавства та захоплюючу мандрівку, нові знання та здачу вмілості Природознавсто І. З нетерпінням чекаємо твоїх проектів.

Пл. прих. Оля Чолкан
Comments