Новини‎ > ‎

Саламандрівські сходини в переддень ДППП

опубліковано 14 квіт. 2014 р., 13:39 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 14 квіт. 2014 р., 13:39 ]
   Коли в п’ятницю, 11 квітня, в переддень «Дня Народження» Пласту, коли через жахливу погоду наша виховниця не змогла прийти на сходини і, відповідно, відкрити нам домівку, ми не зневірилися (бо саламандри, власне, так ніколи не роблять). Як то кажуть, пластун ніколи не шукає легких шляхів, тож замість розійтись по своїх теплих квартирах, ми вирішили зробити сходини вдома у Тані та Оксани Буць. 

   Чому для нас вони були так важливі? Ну все просто – наша суддя мала провести для нас чудову гутірку-майстерку про роботу в календарі гугл для здобуття вмілості. Тож ми, не гаючи часу, вирушили до так відносно-далекої Садгори складати план заходів на найближчі 3 місяці. Зготували собі поїсти, випили теплого чаю з полуничним варенням та шоколадкою, повисушували мокрі від дощу курточки і прийнялися за клопітку роботу – слухати. Слухали аж доти, поки Оксанка не втішила нас новиною, що ми зараз таки робитимемо те, про що вона нам так цікаво розповідала – складатимемо календар. Складали, складали і щось таки склали. Ні багато, ні мало, а щоб якраз достатньо) Гарно в нас вийшло, тут вже сперечатися не можу.

   Тому запевняю, немає нічого поганого, що не обернулося би на добре) Перевірено життєвим досвідом нашого гуртка, який де тільки не проводив свої сходини, де тільки не збирався, що тільки не робив, аби  лиш не знудится в своїх хатинках поодинці.

12.04.2014
Пл.уч. Таня Буць

Comments