Новини‎ > ‎

Шевченківський змаг

опубліковано 9 бер. 2014 р., 12:49 Марія Павлюк   [ оновлено 9 бер. 2014 р., 12:49 користувачем Igor Nakonechnyi ]

Шевченківський змаг 2014

7 березня 2014 року, буковинські пластуни відсвяткували 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, влаштувавши Шевченківський змаг. Учасники поділилися на 3 команди. 1 команда складалася з: Оксани Буць, Насті Вербінської, Оксани Малець та Олександра Муринюка. До складу 2 команди входили: Діана Понеполяк, Аліна Кцоєва, Таня Буць, Еліна Мустеца та Ваня Паламарчук. 3 команда- це наші гості з 2 гімназії м.Чернівців. Всього змаг проходив у 3 етапи:
1) Конкурс читців поезії Т.Г.Ш., в якому 1 місце зайняла Таня Буць, 2 місце зайняв гість із 2 гімназії Андрій і 3 місце- Аліна Кцоєва.
2)Інсценізація уривку твору Т.Г.Шевченка. Тут учасники проявили свою креативність, показавши такі вистави, від яких на тілі з'являлись мурашки. У ньому 1 місце посіла 2 команда, а 2- 1 і 3 команди)
3) Вікторина. У ній перемогла 3 команда. Загальний залік- перемогли гімназисти, 2 місце- 2 команда і 3- 1 команда.
Також під час Змагу відбувся конкурс тематичних новацьких малюнків, де було обрано найкращі, авторами яких стали Микита з рою "Хом'ячки", Валерія з рою "Непосидючі Відьмочки" та Богдан із "Сміливих Пантер". Було дуже цікаво, усім дуже сподобалось. Було дуже багато того, про що я чула вперше, і дуже багато нового дізналась для себе. Була чудова атмосфера і чудові учасники. Дуже дякую всім організаторам і членам журі. Змаг був дуже класним. Обов'язково зголошуйтесь на наступний змаг, який відбудеться через рік)
Пл. прих. Мустеца Еліна
Comments