Новини‎ > ‎

Школярі Глибокої «вчили історію разом» з чернівецькими пластунами

опубліковано 28 квіт. 2011 р., 00:41 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 28 квіт. 2011 р., 00:44 ]

    У середу, 27 квітня розпочалася серія пластових заходів в районах Чернівецької області.   

    Цього дня до школярів смт. Глибока завітали пластуни з обласного центру. Вони розповіли учням про те, що таке Пласт та чим там займаються і представили пересувну експозицію «Пласт – українських скаутинг». Окрім того, дітям запропонували спільно скласти велетенський пазл «Вчимо історію разом», що викликало неабиякий ажіотаж. 

    Учні були задоволені своєю роботою. Впоравшись із завданням, вони побачили на пазлі вояків різних часів, які є ілюстрацією до історії українського війська. Також юні глибоччани дізналися багато про Пласт, змогли поспілкуватися із пластунами і переглянути банери з інформацією та фото. Багато в кого з’явилося бажання поїхати на пластове «Свято Весни», яке відбудеться вже 7-9 травня.

    Хотілося б подякувати за допомогу в представленні Пласту у смт. Глибока відділу у справах молоді та спорту Глибоцької РДА в особі Сабран Ольги Михайлівни.

    Наступний захід відбудеться 28 квітня у Сторожинці. Потім пластуни помандрують до Вижницького, Хотинського та інших районів Чернівецької області.


Comments