Новини‎ > ‎

Станиця Чернівці відсвяткувала 14-й День народження

опубліковано 3 груд. 2014 р., 11:16 Станиця Чернівці   [ оновлено 3 груд. 2014 р., 13:07 ]

“Місце, куди хочеться повертатися знову і знову” 

Свято відбулося 30 листопада у формі змагань між командами пластунів-юнаків і юначок під назвою «Хто зверху». Хлопці та дівчата мірялися силами, відповідаючи на запитання та виконуючи різноманітні завдання, у яких мали змогу показати свої інтелектуальні здібності, обізнаність з історією Пласту, свою спритність та вміння зрозуміти й підтримати один одного.

Кожна з команд відчувала підтримку залу, який ще раз довів, що Пласт – велике коло друзів. У змаганні із зовсім невеликою різницею в балах перемогла команда хлопців, але, як зауважив один із учасників гри Стас Кінащук, перемогла дружба.

Організатори заходу – старшопластуни-виховники – підготували цікаве відео та фотографії, які дозволили всім присутнім згадати яскраві сторінки з пластового життя – таборів, акцій, сходин.

Окрім цього, відбувся один із пластових церемоніалів – у юнацтво перевели новаків, яким цьогоріч виповнилося по 11 років. Як відзнаку приналежності до юнацького уладу хлопці отримали малинові нашийні хустки замість жовтих новацьких.

Не обійшлося і без традиційного задування свічок на святковому торті, загадування бажань та веселої дискотеки. Як зазначають самі учасники заходу, Пласт став для них великою сім’єю, яка завжди підтримає і допоможе, місцем, куди хочеться повертатися знову і знову.

Сьогодні Пласт – це одна з найбільших та найактивніших громадських організацій міста, яка налічує близько ста осіб. Серед них – школярі, студенти вищих навчальних закладів, а також чимало дорослих, які активно долучаються до пластової діяльності.
Comments