Новини‎ > ‎

Час робити добро

опубліковано 19 груд. 2013 р., 11:50 Марія Павлюк   [ оновлено 19 груд. 2013 р., 12:20 користувачем Igor Nakonechnyi ]
Зима іде - свята веде. Триває Різдвяний піст, і зараз саме час почати робити добрі справи тим, хто ще не починав, а всім іншим – продовжувати!
Учениці 9-А класу Чернівецької гімназії №3 теж так вважають, тому і організували низку акцій в рамках соціально-екологічної ініціативи пластової референтури «Середземські вогні», яка має два головних напрямки діяльності (етнографічно-краєзнавчий та культурологічний).
Дівчата зібрали дитячі книги та іграшки, відвідали дитячий притулок і інтернат, поспілкувалися з дітками, привітали їх зі святами.
«Нам було так приємно спостерігати, з якою охотою і бажанням поділитися приносили учні нашої гімназії свої речі, або ж нові, куплені спеціально для допомоги. Як кажуть, з миру по нитці – бідному свитина», - стверджує одна з організаторок.
Також однокласниці зробили свій внесок до збереження довкілля. Всі четверо - активні пластунки, оберігати природу є одним із їхніх обов’язків, але це приносить ще й море задоволення. Дівчата організували в школі збір використаних батарейок, а потім здали їх для переробки. Всім відомо, що їх викидання до звичайних смітників, а згодом до сміттєзвалищ є надзвичайно шкідливим. Ще пластунки провели в своєму класі майстерку з виготовлення годівничок для пташок з пластикових пляшок та порозвішували їх на деревах.
Пишемо про це не для того, щоб похвалитися, а щоб заохотити вас всіх до дії, варіантів подібних проектів є безмежність, тож, не втрачайте свій шанс стати в пригоді!
19.12.2013 року 
Буць Оксана
Comments