Новини‎ > ‎

Свято Миколая

опубліковано 21 груд. 2013 р., 13:17 Марія Павлюк   [ оновлено 21 груд. 2013 р., 13:17 користувачем Igor Nakonechnyi ]
Кожного року пластуни станиці Чернівці організовують свято Святого Миколая для дітей Загальноосвітньої школи-інтернат №4. Таку традицію втілили в життя дівчата-волонтери, які 17 грудня відвідали учнів 3-4 класів.
Після успішно виконаного домашнього завдання, діти мають вільний час для дозвілля. Протягом відведеного періоду на забави пластуни та волонтери познайомились з дітками та охоче поринули в дитячий світ конструкторів, іграшок та розфарбовок.
Як тільки відчиняєш двері й заглядаєш до кімнати, учні одразу вітаються, підбігають до незнайомих гостей та запрошують до себе. Вони радіють кожному: одноліткам, молоді та стареньким людям. За недовгий час можна дізнатися про те, чим діти займаються, хто їхній найкращий друг і де знаходиться їхня шафка для канцелярського приладдя. Вони діляться своїми іграшками, яких мають не так багато, розповідають про вигадані пригоди, в які вірять самі та демонструють свою дорослість, вихованість чи, навіть, пустощі, щоб привернути увагу. У школярів хороша пам’ять: імена запам’ятовують швидко, а ще швидше прив’язуються до незнайомців. Та час спливає і потрібно повертатись додому, залишивши діток знову на самоті з їхніми вихователями та вчителями. Прощаючись, на очах з’являються сльози радості, бо дітки просять заходити до них частіше.
Перед новорічними та різдвяними святами особливо хочеться подарувати комусь частинку свого тепла, любові та турботи. Дітям пластуни приділяють увагу завжди. А от про стареньких та немічних часто забувають. Але не цього року. У суботу, 21 грудня, пластуни побували в геріатричному пансіонаті, де кожному залишили біля подушки подаруночок від Святого Миколая, який трохи затримався. Старенькі дякували та бажали здоров’я за таку турботу та ласку. В самому пансіонаті, в каплиці, залишили Вифлеємський вогонь миру, як знак любові та тепла перед Різдвом.
ст.пл.Іванка Андрюк
Comments