Новини‎ > ‎

Свято Весни УПН «У пошуках дивоцвіту»

опубліковано 9 трав. 2017 р., 14:44 Станиця Чернівці   [ оновлено 10 трав. 2017 р., 10:10 ]
6 травня чернівецькі новаки та новачки відсвяткували чергове Свято Весни “У пошуках дивоцвіту”. Свято відбувалось в надзвичайно красивому місці – Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту, який називають «музеєм під відкритим небом».

Після урочистого відкриття діти ознайомились із життям Святого Юрія. Потім усі дружно вирушили на пошуки чарівного дивоцвіту, який сховався від злих людей через їхнє небережливе ставлення до природи. Для того, щоб віднайти квітку, потрібно було пройти квест. За кожне виконане завдання новаки отримували частину пазла 
 квітки дивоцвіту. 
На пошуки чарівної квітки також вирушили батьки новаків, які пройшли квест, як справжні пластуни. У цей час новацтво дізнавалось про імунітет, гігієну, укуси різних тварин, а також вчилось перев’язкам. 

Опісля всі учасники Свята Весни дивилися виступи новаків, які вони підготували разом із своїми виховниками. Сценки були присвячені матусям або святому Юрію.

Наприкінці відбулось традиційне закриття, де кожен рій був нагороджений солодкими призами. Не забули відзначити і команди батьків, адже вони також долучились до пошуків цієї дивовижної рослини.

Усі залишились задоволені та в надії, що дивоцвіт буде і далі милувати очі людей, які дбатимуть про природу.

Так чернівецькі новаки розпочали таборовий сезон і тепер з нетерпінням чекають цьогорічного літнього табору.
  
  
пл. вірл. Настя ВЕРБІНСЬКА

Comments