Новини‎ > ‎

Українська Академія Лідерства провела презентацію для чернівецьких пластунів

опубліковано 14 бер. 2016 р., 02:10 Станиця Чернівці   [ оновлено 14 бер. 2016 р., 02:11 ]
11 березня у чернівецьких пластунів були особливі гості - студенти Української Академії Лідерства. Хоча приїхали вони не лише до нас, а і до всіх старшокласників міста, на пластовій домівці відбулася спільна зустріч гостей з усіма зацікавленими новим проектом. У чому його суть? Усе просто: Українська Академія Лідерства – це новий формат навчання для випускників середніх шкіл, що триває 10 місяців і будується на поєднанні елементів фізичного, академічного і духовного виховання та вдосконалення. 
Завдання Академії – відібрати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і дати найкращу підготовку, інструменти для розвитку, які дозволять розкрити себе, обрати свій шлях і в майбутньому практикувати відповідальне лідерство на благо своєї країни. А де ще шукати лідерів, якщо не в "Пласті"? Оскільки тут з дитинства всім намагаються прищепити провідницькі якості, то хто, як не ми можемо стати наступними студентами? З
таких міркувань на презентацію прийшло 
15 пластунів, а на співбесіду залишилося семеро. Проте загалом зацікавлених проектом було 18 учнів та студентів міста.
Емоційні розповіді та цікаві тренінги захопили всіх, тому є надія, що наступного року багато з нас зустрінеться в стінах академії, щоби шукати нові знання і вчитися на користь своєї країни.
Пл.розв. Таня Буць
Comments