Новини‎ > ‎

У організованому пластунами квесті в честь Буковинського віча взяли участь 20 шкіл Чернівців

опубліковано 3 лист. 2014 р., 10:45 Станиця Чернівці
 
2 листопада 2014 року ЧММО Станиця Чернівці Пласту Національної Скаутської Організації України провела історико-патріотичну гру “Листопадовий Зрив” приурочену 96-й річниці Буковинського Віча.

Захід розпочався о 9:30 із реєстрації команд у Великій залі Українського народного дому. Цього року у грі взяли участь рекордна кількість команд від 20 загальноосвітніх закладів міста. Після урочистого відкриття із співом українського гімну команди розбіглись по точках міста.

Впродовж двох годин школярі міста повинні були віднайти частини старовинної карти Чернівців, зразка 1918 року і «захопити» якомога більше точок виконавши поставлені перед ними завданнями. За легендою гри команди ставали військовими підрозділами українського війська на Буковині і повинні були утвердити українську владу в краї. Завдання здебільшого стосувались подій Буковинського віча та історії визвольних змагань в Україні та на Буковині зокрема. Впродовж квесту учні поширювали інформаційні газети про події Буковинського Віча, а також показували тематичні театральні сценки. Ізюминкою квесту була таємна поліція, яка замаскувалась під звичайного перехожого.

Цей квест вже став традиційним як для організації Пласт, так і для навчальних закладів міста. Захід відбувся за підтримки дистрибуційної компанії «Рома», клініки «Ваш Зір», фабрики вікон «Болена», ТОВ «Корона логістик», відділом у справах сім’ї, дітей та молоді міської ради, міського управління освіти та міського центру соціальних служб для молоді.

Гра завершилась підрахунком балів та нагородженням переможців. Цьогоріч трійка лідерів була наступною: І місце – команда гімназії №5, ІІ місце – команда ЗОШ №8, ІІІ місце – команда ЗОШ №39. Серед призів були сертифікати в Льодовий майданчик, на скеледром «Соколиний камінь» і безкоштовні заняття з фрі-файту. Крім того команди отримали подарунки від магазину «Українська книга», а також диски з цікавою інформацією про Буковинське віче. Навіть ті команди, які не зайняли призових місць отримали заохочувальні призи – магнітики. Цінні подарунки від магазину «Норма» отримали і вчителі, які готували команди до гри.


Comments