Новини‎ > ‎

Веселе Пласт2funnЯ

опубліковано 3 квіт. 2012 р., 13:53 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 4 квіт. 2012 р., 04:52 ]
«Сміх - це сонце: воно проганяє зиму з людського обличчя.» 
В. Гюго 

На дворі зимова весна, а юнацтво давно вже замріялось про літній табір. Саме тому, юначки підготовчого куреня ім. Ірини Вільде за організаційної підтримки гурточка «Нескорені Орлиці» станиці Чернівці провели маленьку таборову ватру зі 100 жартів під кодовою назвою «Пласт2funnЯ» аби закликати сонечко до міста та відчути дух таборового літа.

Почалась ватра із традиційного «Гей-гу, ватра горить…», а потім, коли нарешті запрацював обігрівач посередині нашого тісного кола, то на всю домівку залунало «Запалала наша ватра…».

Сама програма ватри передбачала собою змаг між командами представників підг. хлоп’ячого куреня ім. Петра Войновського та дівочого гуртка «Вогняні Саламандри» підг. куреня ім. Ірини Вільде. Команди змогли потішити всіх присутніх своїми імпрезами на тему: «А ми шо, не олені? Це ж так про100!», піснею «100жарти» та презентацією «І100рія мого гуртка». Також ведучі під час ватри підготували сюрприз для учасників у вигляді спонтанних запитань, відповідаючи на котрі, учасники повинні були розсмішити публіку. Поміж виступами команд, публіка мала нагоду постягувати один з одного шкарпетки, повигадувати нереальні історії, поекстрасенсити та зачитувати жарти, котрі більш як 2 тижні поглинав у себе Чорний ящик зі своєю містиною Чорною дірою, опісля чого всім важко було стриматись від сміху через що аж хапались за животи.

В кінці ватри команди розділили між собою 1 та 2 місця, а також номінації в категоріях: за імпрезу «Ну ви про100 олені», за пісню «Оце ви за100жартили», за презентацію «Оце так пласт100рія…» та за креативні відповіді «Різно100ронні про100 100-відсотково і100рично пла100ві ботаніки», за що були нагороджені цінними таборовими призами.

Вже традиційно для всіх, учасники після акції, виклали число «100», використавши для цього сокиру, капелюх (як елементи таборування) та жарти, вкинуті до Чорного ящика, опісля чого всі розійшлися по домівках з позитивним настроєм в очікувані таборового Пласт2funnЯ =)

П.С. Ну і, звісно, як ви, мабуть, здогадалися, захід проходив у рамках проекту «100 заходів до 100-ліття Пласту»=))).

Пл. прих. Олександра Слепенюк
Comments