Новини‎ > ‎

Відбулася IV Новацька станична Спартакіада

опубліковано 17 груд. 2015 р., 01:12 Леся Крушельницька   [ оновлено 17 груд. 2015 р., 01:19 ]

Спартакіада УПН 2015


5 грудня новаки станиці Чернівці довідалися, хто такі боги Давньої Греції, чим вони живуть і як проводять свій вільний час.

Подейкують, що з діда-прадіда ці могутні істоти влаштовували Олімпійські і
гри між простими людьми, щоби обрати, хто ж є настільки могутнім і вправним на Землі, як самі вони. Змагалися люди в кулачному бою, бігу, стрибках, метанні диска та багатьох інших речах.

Роки минули, та не роки 
 тисячоліття, і от цієї зими боги з Олімпу вирішили знову спуститися до нас Землю. Але вже не хотіли дивитися на змагання простих людей, а обрали для цього кращих з кращих  чернівецьких новаків та новачок, щоби визначити, хто ж тут справжні спортсмени. 

Для змагань з Олімпійських ігор боги підготували змагання з футболу для хлопців та пластболу для дівчат. А для мішаних команд були проведені спеціальні змагання 
– естафети. За кожну виграну гру чи навіть просто дотримання правил чесної гри, на лаврових віночках команд розмальовували листки у різні барви зеленого. Ну а переможцем став той, у кого вінок був більш кольоровим. 

Гості з Олімпу пообіцяли переможцям багацько дарунків, але ними все не закінчилося, бо боги вирішили зробити для новаків ще один сюрприз. Ним стало довгоочікуване спортивне змагання між братчиками та сестричками, які показували новакам і новачкам приклад, як же ж треба грати у волейбол!

Задоволені та змучені всі виходили з залу, з неохотою змінюючи кросівки на чобітки та вже чекаючи наступної Спартакіади :)
пл. розв. Таня БУЦЬ
Comments