Новини‎ > ‎

Відбулося юнацьке Свято Весни станиці Чернівці «Стрілецька Весна»

опубліковано 24 трав. 2016 р., 00:21 Станиця Чернівці   [ оновлено 24 трав. 2016 р., 00:24 ]
20-22 травня 2016 року на хуторі Червона Діброва Глибоцького району юнаки та юначки яскраво розпочали своє таборове літо. Свято Весни станиці Чернівці «Стрілецька Весна» цьогоріч було присвячене темі січових стрільців, адже кістяк УСС складали пластуни. 33 молодих пластунів мали можливість поринути в ті історичні події: для них провели гутірки про усусів, а потім вони самі отримали можливість відчути себе січовими стрільцями.
Завдяки насиченій програмі, ніхто не мав часу нудьгувати. Гострих відчуттів на Святі Весни вистачило всім – адже навіть відкриття відбулося під час нічного алярму. Юнаки та юначки вчилися виживати в дикій природі: у перший день було проведено практичне заняття з будування шелестів. Вони засвоювали основи картографії, змагалися під час інтелектуальних та спортивних ігор. Також всім охочим тир «Середньовіччя» надав можливість повчитися стріляти з лука, арбалета та страйкбольного автомату.
Також було організовано теренову гру «Селяни, козаки, міщани», під час якої пластуни змагалися, хто більше знайде скарбів.
Мабуть, найромантичнішим елементом програми було те, що пластуни вчилися танцювати вальс прямо на лісовій галявині. Адже Пласт виховує різнобічно розвинутих особистостей, тож до програми було включено і естетичну складову.
На цьому Святі Весни новацький рій «Сміливі пантери» було переведено в юнацтво, тому вітаємо пластунів-прихильників в новому уладі.
Учасники вдячні проводу за таке цікаве і насичене Свято Весни та з нетерпінням чекають, коли вони поїдуть на цьогорічні літні табори.
Comments