Новини‎ > ‎

Відбувся Чернівецький окружний табір "100 світлових років"

опубліковано 31 лип. 2012 р., 13:18 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 5 вер. 2012 р., 13:25 ]
З 2 по 15 липня відбувався пластовий мандрівний наметовий табір «100 світлових років». Табір проходив у Сторожинецькому районі поблизу села Банилів-Підгірний. Назва табору присвячена 100-літтю Пласту, яке святкують цього року.

На пластовому таборі діти всебічно розвиваються, як фізично так і духовно, отримують нові знання та вміння, багато позитивних вражень, заводять друзів і відчувають себе частиною природи.

Чернівецькі пластуни щороку проводять наметові табори для дітей віком 7-17 років. Цього року  на табір поїхало більше 50-ти учасників з м. Чернівців, Чернівецької та сусідніх Тернопільської й Івано-Франківської областей. Загалом табір був розділений на три окремі підтабори: новацький «Космічний черевик» (табір для найменших учасників, який тривав всього тиждень), дівочий «Кассіопея-100» (куреня ім. Ірини Вільде) та хлоп'ячий «Зоряні війни» (куреня ім. полк. Петра Войновського).

Легендою табору було обрано космос та астрономію. Окрім традиційних пластових занять, пов'язаних із життям у природі, самозарадністю та виживанням, діти знайомилися із устроєм Всесвіту, Сонячною системою, освоєнням космосу та дізналися більше про те, що можна побачити, споглядаючи зоряне небо. Нічні тривоги-алярми, готування їжі на вогні, вечірні ватри та вогники, пластові церемоніали, пісні до обіду, побратимство, оригінальні майстер-класи, захоплюючі теренові ігри та змаги – все це можна відчути і пережити лише на пластовому таборі.

Цікавинкою на таборі був пейнтбол, за який пластуни вдячні магазину «Легіон».

Станиця Чернівці Пласту-НСОУ висловлює велику подяку тим, без кого цей табір не відбувся б – Марині Коняк та Червоняку Олександру за люб'язно надане місце таборування, а також Клічуку Роману Васильовичу, клініці мікрохірургії ока «Ваш Зір» та БФ ім. Богдана Гаврилишина. 

Comments