Новини‎ > ‎

Відбувся четвертий пластовий вишкіл з кіберпластування

опубліковано 18 квіт. 2016 р., 01:43 Станиця Чернівці   [ оновлено 26 квіт. 2016 р., 08:38 користувачем Леся Крушельницька ]

Вишкіл з кіберпластування

Вранці 17 квітня розпочався вишкіл з кіберпластування для пластунів, який в Чернівцях проводиться вже вчетверте. О 09:30, зібравшись у 14-ому корпусі ЧНУ, учасники провели відкриття. Пластуни-юнаки мали можливість ознайомитись з будовою та історією виникнення комп'ютера, роботою з "Google drive", отримати навики в користуванні Фотошопом та програмою "Scratch". Друг Ігор провів корисну гутірку про історію комп'ютера, в якій показав як той науково-технічно еволюціонував від абака до сучасного електронного комп'ютера. А друг Петро розповів про всі можливості застосування "Scratch".
Цього разу у вишколі взяли участь 13 учасників. Окрім інформативних гутірок, пластуни грали в різноманітні рухливі ігри й поїли смачних вареників та салату. Час був проведений не тільки корисно, але й весело. Провівши закриття й отримавши відзначки, учасники розійшлися з гарними спогадами по домівках. Дякуємо кафедрі економіко-математичного моделювання за надане приміщення та інструкторам за цікавий матеріал.
 - Новітні технології - це те, без чого майже не можливе життя сучасної людини. Вони, як і інформація, дуже швидко поширюються та збільшуються. Тому сьогодні дуже важливо вміти використовувати їх на свою користь. Хто, як не пластуни, мають вміти бути зарадними і в цій сфері. Тому вишколи з кіберпластування не тільки набирають популярності, а й з кожним роком стають все необхіднішими для спрощення процесів повсякденного життя, - зазначила комендант вишколу Марія Павлюк.
Завдяки вишколу учасники змогли отримати інформацію, яка дасть їм більше можливостей застосування комп'ютера. Звичайно, в
арто не забувати про роль комп'ютера у наш час, проте потрібно пам'ятати й те, що можливості мозку людини безмежні, тоді як комп'ютерний "мозок" залежить від закладених у нього параметрів.

Comments