Новини‎ > ‎

Відбувся гніздовий новацький табір "41 меридіан"

опубліковано 2 вер. 2015 р., 13:04 Леся Крушельницька   [ оновлено 2 вер. 2015 р., 13:05 ]

41 меридіан

"Із давніх віків люди полюбляли мандрувати і відкривати нові світи. Їх завжди цікавило як живуть інші, що вони роблять у вільний час та що їх оточує. Під час кожної такої подорожі народжувалися нові міфи та легенди, з'являлися карти раніше невідомих земель...",- такими словами розпочався перший повноцінний день хлоп'ячого табору "41 меридіан". Він відбувався з 24 липня по 2 серпня 2015 р.Б. Місцем проведення вибрали с. Виженка Вижницького району Чернівецької області. Крім чернівецьких пластунів на табір приїхали ще й новаки з Вінниці, разом зі своїми братчиком та сестричкою.

Кожного дня новаки мандрували в нову країну і шукали карту викрадену байдиками - міфічними істотами, що люблять капостити. Шлях цих відважних хлопчаків простягався на північ до Скандинавії - країни вікінгів-завойовників. На південь до Латинської Америки, де вони змогли відчути справжній дух карнавального свята. На далекий схід до Японії - країни, що так поважає братерський дух. Також не змогли пропустити англійського балу, адже по сусідству жило чимало прекрасних дівчаток яких можна запросити до танцю. І як же без справжнього українського весілля?!, - хто ж відмовиться подивитися як "стають на рушник" братчик та сестричка? Не обійшлося тут і без показу мод, та тільки моделями тут були... справжні єгипетські мумії, що мали змогу проявити усі свої таланти!

Хлопці змогли спробувати свої сили у бойовому мистецтві, гопаку та навіть кулінарії. Ще не великі, але вже й не малі діти дізналися за десять днів багато нового та змогли здати пластові вмілості.

І хоча байдики часто капостили, збиваючи їхній корабель з правильного шляху, юні мандрівники змогли отримати масу задоволення від подорожі і без проблем дістатися додому.

В Дорогу!

пл. розв. Оксанка МАЛЕЦЬ
Comments