Новини‎ > ‎

Відбувся новацький табір станиці Чернівці "Зачарований ліс"

опубліковано 24 серп. 2014 р., 06:46 Станиця Чернівці
З 9 по 16 серпня 2014 р. в с. Виженка Вижницького району Чернівецької області відбувся літній новацький табір «Зачарований ліс».
За час перебування в таборі учасники постійно чомусь новому навчалися, грали в теренові ігри, брали участь в інтелектуальних змаганнях, розважались на вогниках. Виховники створили для дітей надзвичайно приємну й цікаву атмосферу.
Найбільше дітям сподобалось весілля таборового Лісовика та Мавки. Святкове дійство відбулося за всіма традиціями українського весілля: бенкет, танець молодят, укладення офіційного таборового «Свідоцтва про шлюб».
Цього року на таборі був присутній пластун із Львівщини. Володимир Процюк із відомого куреня «Сіроманці», найулюбленіший бунчужний чернівецьких новаків, ділиться своїми враженнями: «Уже не перший раз був на таборі бунчужним, але цей табір запам’ятається мені надовго… Мені пощастило працювати в хорошій, досвідченій, хоча і юній команді на чолі з комендантом Христиною Малець. Надзвичайно захопливою була програма табору, адже кожного дня нас відвідували мешканці Зачарованого лісу, починаючи Лісовиком, закінчуючи Водяником та Мавкою… Похвально, що за короткі 8 днів у програмі помістилось усе: новацькі вмілості, теренові ігри, танці, купіль, мандрівка, різного роду тематичні майстерки, спів, весілля, бал та багато іншого цікавого. Приємно було бачити вогонь у очах дітей, який розгорявся з кожним днем все сильніше. І дійсно, на шостий-сьомий день табору усіх просто «розпирало» позитивними емоціями і хотілося ще і ще таборувати. Але, на жаль, усе хороше закінчується і ми поїхати додому, ділитись враженнями з іншими. З нетерпінням чекатиму наступного таборового року і, можливо, запрошення на новий табір станиці Чернівці».
Цей табір став незабутнім для його учасників. Повернувшись додому, вони знову чекатимуть наступного літа, щоб пережити позитивні емоції, набратися досвіду та знайти нових друзів.

пл. уч. Андрій Федоренко
Comments