Новини‎ > ‎

Відбувся табір 74 к. ім. Ірини Вільде "АН-74W"

опубліковано 23 лип. 2014 р., 02:06 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 23 лип. 2014 р., 02:06 ]
Табір був чудовим! Тривав він з 27 червня по 11 липня. Ці два тижні були насичені емоціями. Дорога до місця прибуття не була легкою та приємною. Новачки знайомились між собою, співали пісні та помаленьку вивчали таборові традиції. Це був мій перший пластовий табір, а значить вражень було море. Розтаборовування йшло в швидкому темпі, але ми поставили палатки, натягнули тент, вирили лятрину, яму для відпатків та розташували кухню.
Дівочий табір, що називався "АН-74W" мав свою тематику. Ми літали від країни до країни. Кожного дня у нас були гутірки про культуру то однієї, то іншої країни - Італія, Чилі, Англія, Єгипет, Франція та багато інших. Програма була не лише цікавою, але й пізнавальною. Ми вчили слова на різних мовах, а ізюминкою кодного закриття був гімн обраної країни.
Гутірки були справді цікавими! Найбільше запам`яталися гутірки з ПМД, які мали багато інформації, що потрібно в повсякденному житті. Також були заняття йогою, що так сподобались дівчатам.
Ми вчили не тільки про країни,їхню культуру та життя але й вчилися працювати в команді. Різні естафети, теренівки та випробування тільки помагали всім згуртовуватися. Загалом було 3 гуртки - "Дракони", "Авіаційні Витівниці" та "Духи Розбитих Літаків".Чудовим сюрпризом була гра в пейнтбол. Ми всі чудово розважились. Ми пережили 2 алярми, які, на мою думку, були більш ніж цікавими.
Також у нас відбулася мандрівка. Ми маємо що згадати. Хітом табору були пісня "Скажена малина у соусі Тартар", "Бай-бай, мила" та "O Sole Mio"
Зазавичай погані моменти відходять назад, а хороші залишаються в серці надовго. І цей табір не виключення. Я щиро дякую старшині та під старшині за те що творили цей табір і працювали над ним кожного дня. Без вас нічого не було б. Дякую! Також потрібно сказати дякую учасникам, які були надзвичайно привітними та добрими.

Віола Омельченко
Comments