Новини‎ > ‎

Відбувся табір куреня ч.74 ім. Ірини Вільде "Повнолітні діти"

опубліковано 24 лип. 2013 р., 12:39 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 24 лип. 2013 р., 12:58 ]
Цей табір – незабутній! Напевно, тільки так можна сказати про нього. Він проходив з 28 червня по 11 липня на Червонодібровській Січі. Ми поїхали на табір вже дружньою компанією. На місце табору добиралися приміським поїздом, в якому співали улюблені пісні та грали різні цікаві ігри. Прибувши на місце табору, ми надзвичайно швидко розтаборувалися, поставили тент, кухню, викопали яму для відпадків, почали робити сходи та сушку. 


Програма табору була надзвичайно насиченою. Кожного дня різні ігри, цікаві гутірки про етикет, імідж, рослинний та тваринний світ, їжу, з картографії, табірництва, впоряду та ін.. Кожного вечора за надзвичайно смачною вечерею ми обговорювали події дня, які завжди були неповторними.

Нам запам’яталися цікава та корисна гутірка з ПМД від «Червоного хреста», піонірка, самозахист та фітнес, спільні і курінні ватри, гурткові вогники і, звичайно, інші події, якими було насичене наше таборове життя.

Погода була чудовою, хоча, деколи було навіть надто жарко, але спека нам не заважала. Навіть навпаки, ми плавали в ставочку і засмагали на сонці.

Ще у нас було декілька алярмів. На останньому з них (він запам’ятався найбільше) нас будили димовими шашками і петардами))) Тоді ми отримали таборові футболки і стали свідками складання пластової присяги вже пластуна учасника Пилипа Чайковського.

Першункою табору «Повнолітні діти» стала пл. прих. Соломія Івасюк. За це вона отримала подарунок.

Минає час від табору, ми передивляємся фотографії, складаємо комікси, слухаємо та співаємо таборові пісні. Тішить те, що ми ледь не щодня бачимося, гуляємо, сміємося та згадуєм про такий шалено крутий табір.

Дякую учасникам, старшині та під старшині, адже без них не було б нічого….

Пе.С « Полетіли в космос, повнолітні»

Пл.прих. Вербінська Настя 

Comments