Новини‎ > ‎

Відбувся вишкіл з кіберпластування ч.3.0

опубліковано 1 квіт. 2014 р., 02:26 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 14 квіт. 2014 р., 12:53 ]
30 березня 2014 року Станиця Чернівці провела вишкіл із кіберпластування. Вишкіл відбувався в місті Чернівці в 14 корпусі ЧНУ. Участь взяли пластуни із підготовчого куреня ім. Войновського та пластунки із куреня ч.74 ім. Ірини Вільде. Загалом було 12 учасників.

На мою думку вишкіл був надзвичайно цікавим та пізнавальним. Вміння, які ми здобули, неодмінно та багаторазово знадобляться нам у подальшому житті. Вишкіл був чудово організований старшопластунами нашої станиці.

О 9.45 ранку учасники вишколу збиралися біля 14 корпусу ЧНУ, трохи згодом ми всі піднялися до кафедри економіко-математичного моделювання. Там відбулося урочисте відкриття, після якого розпочались гутірки з практичними завданнями. Кожний учасник був забезпечений ПК, тому одночасно всі учасники виконували певні завдання, які давав інструктор.

Найбільше запам’ятались гутірки про Google-Drive та про foursquare, які проводив Ігор Наконечний. Родзинкою було skype-спілкуванням з київським пластуном Остапом Ронжином, розробником популярних мобільних додатків про революцію в Україні – Angry Ukrainians та Flappy Victor.

Після смачного перекусу на свіжому повітрі у сквері на Соборній площі ми повернулись до занять і почули ще декілька гутірок.

Приблизно о 17.30 відбулось урочисте закриття, після якого всі учасники вишколу з приємними враженнями пішли додому.

Провід вишколу висловлює подяку ІТ компанії SoftServe за надані подарунки першунам вишколу та кафедрі економіко-математичного моделювання за сприяння в організації.

пл.прих. Муринюк Олександр 

Comments