Новини‎ > ‎

Вишкіл Провідників Гуртків

опубліковано 31 жовт. 2012 р., 08:02 Марія Павлюк   [ оновлено 31 жовт. 2012 р., 08:02 користувачем Igor Nakonechnyi ]
23-25 листопада у Чернівцях відбудеться другий Вишкіл Провідників Гуртків 
        Тобі бракує певних знань і впевненості в собі? Тебе цікавить провідництво та ідея? Ти гуртковий чи гурткова, або просто член гуртка? Ким би ти не був (була) відкладай свої справи і заповнюй зголошення на подію яка буде стимулом для тебе і твоїх друзів у подальшому пластуванні – ВПГ! Там тебе чекає купа інформації, гарний настрій та твої друзі! 
        ВПГ відбудеться 23-25 листопада у м.Чернівці і на нього запрошуємо всіх пластунів і пластунок віком 11-17 років. Вкладка становить 50 грн. 
        Надіслати зголошення потрібно на електронну пошту emi2408@gmail.com або віддати разом з вкладкою писарю. Крім того новинкою вишколу є практичні завдання, які вам потрібно буде виконати. 
        Першим таким завданням є здати разом зі зголошенням невеликий твір на одну з тем: "Щоб я змінив якби був провідником свого гуртка" або "Яким я бачу ідеального провідника гуртка". 
        Подальші завдання та виряд. Будуть повідомлені вам безпосередньо писарем вишколу. 
Зголошення та вкладку необхідно здати до 19 листопада! 

Про Вишкіл Провідників Гуртків 
        Нашою метою є твій розвиток, набуття провідницьких якостей, плекання в тобі пластової ідеї та цінностей, піднесення авторитету і активності гурткових та членів гуртка. 
        Одним з основних завдань вишколу є зменшення впливу виховників гуртків, які часто фактично перебирають на себе функції гурткових у плануванні та ведені діяльності гуртка, чим знижують успіхи процесу самовиховання. Очікуваним результатом вишколу є підвищення якості ведення гурткових діловодств. 
        Обов'язковою є участь гурткових діловодів, для вашої 
        Вишкіл проходитиме у три дні. 23 листопада збір на 17.00 у пластовій домівці. Закінчення у неділю о 17.00 
З питаннями звертатись 0951438995 - Мару
Ċ
Igor Nakonechnyi,
31 жовт. 2012 р., 08:02
Comments