Новини‎ > ‎

Вишкіл провідників гуртків для майбутніх лідерів

опубліковано 12 квіт. 2016 р., 02:43 Станиця Чернівці   [ оновлено 13 квіт. 2016 р., 07:03 ]
9-10 квітня в Чернівцях відбувся вишкіл провідників гуртків. Буковинські пластуни організували його з метою виховати справжніх лідерів і навчити юнаків та юначок чітко визначати пріоритети та іти до своєї мети, ведучи за собою свої гуртки.
- Цей вишкіл необхідно було провести, тому що гурток — це основна структурна одиниця в Пласті. І саме тому провідники гуртків є тими людьми, які творять історію, і які можуть стати прикладом для наслідування, – зазначив комендант вишколу Денис Дворський.
У вишколі взяли участь 7 пластунів чернівецької станиці. Також було запрошено трьох інструкторів з Тернополя, Ужгорода і Львова. Учасники вишколу отримали ряд корисних знань і навичок. Юнаки та юначки зрозуміли різницю між керівником і лідером. Вивчили основи планування, діаграму Ганта, навчилися складати "to do list". Дізналися, як правильно вести діловодства, як підтримувати гуртковий дух, як зберігати гуртковий бюджет і як виховати в собі риси справжнього лідера. Вишкіл вийшов дуже інформативний та цікавий.

Вишкіл провідників гуртків

Як відомо, однією із цілей Пласту є виховання справжніх лідерів, тому цей вишкіл є дуже доречним і потрібним для сучасного юнацтва.
Comments