Новини‎ > ‎

Мандрівка старшопластунів Буковинськими Карпатами

опубліковано 2 лист. 2016 р., 15:34 Леся Крушельницька   [ оновлено 2 лист. 2016 р., 15:38 ]
30 жовтня старші пластуни станиці Чернівці та їх друзі мандрували Буковиною та знайомились з дивовижними витворами природи. Замість того, щоб ніжитись в теплому ліжечку, пластуни вирушили до села Розтоки Путильського району, де знаходиться каскад водоспадів на гірській    р. Смугарів, що є правою притокою р. Черемош.
Далі мандрівники попрямували до Протятого каміння, однак побачивши сніг на одній із вершин, вирішили відхилитись від маршруту. На жаль, не вдалось зробити “ангелочка” на снігу, зате відчули могучий гірський вітер та пограли у сніжки. Далі повернувшись на маршрут і видершись на Протяте каміння, учасники походу змогли
 спостерігати чарівні осінні краєвиди наших Карпатьских гір. Також мандрівники встигли побувати в печері, в яку зайшли на двох ногах, а вийшли вже на чотирьох. Далі пішли до Соколиного ока, де змогли порадувати свої шлунки смачним обідом і спостерігати мужній погляд сокола. І навіть встигли відчути себе цим могутнім птахом, побачити з гори чудовий краєвид, який такий буденний для жителів гір. Потім усі подалися до перевалу Німчич та, пройшовши останні 9 кілометрів мандрівки, чекали на автобус до Чернівців. Хоча рідне місто зустріло холодом, зате було тепло від гарно проведеного часу. 
Comments