Легіон

Легіон то є табір овитий багатьма історіями правдивість і доцільність яких я трохи зрозумів вже на таборі!!! Описуватиму тільки тиждень який я був на таборі!

Для мене як інструктора це був цікавий досвід по всім видам військового пластування. Найперше що треба згадати то присутність у містах і селах цього регіону багатьох згадок про СРСР пам'ятники, назви парків. До теми про відмінність регіонів, яка нажаль для мене,  виявилась трохи актуальною, люди там такі самі білі, з головами і руками як і ми, і навіть часто привітні!! ))

Моє перебування в Херсоні почалось із купання в Дніпрі, де писало що купатися заборонено... ;) потім блукання парком "Ленінського Комсомолу"). Проте далі чекала цікава дорога до пам"ятника заснування Олешківської Січі, яка існувала тут (як кажуть історики) із 1711 по 1734 рр.

Прибувши до пам'ятника де є стела з написом, хрест та дзвін, які розміщені на площі приблизно 10 на 10, де власне і було відкриття крайового табору "Легіон 13". Після відкритя нас чекав приблизно 30 хвилинний переїзд на місце таборування.

Де нас зустріли: пісок, акація, комарі, ні хмари комарів, спека +44 в тіні, і четверо інструкторів, які чекали нас вже два дня, відганяючи звірів!!!

Кожного дня учасників та інструкторів чекали: вставання в 5 годин, та по 4- 5 годин інструктажів на кожну половину дня. А в ночі це комарі, алярми, постріли, зриви. Проте кожного дня була сієста із дарцом, радіо, кавунами.

Незабутнє враження також залишив 8 годинний вимарш в пустелю, та втрати яких довелось зазнати!

На етапі село старшина та інструктори, поїхали в схрон, де мені запам'яталися: футбол, кавуни, річка, та початок підготовки нових етапів. І ось тут, саме коли мав відбутися черговий матч, мене спіткав мій від'їзд...

ст. пл. прих. Дмитро Заплітний

 

Comments