Побурлакуємо світами

Мені дуже сподобався крайовий табір «Побурлакуємо світами…» а саме його маршрут якій був дуже цікавий бо поділявся на три етапи.
Першим етапом був скельний який проводився на скелях Довбуша там учасники табору навчилися як правильно страхувати та лазити по скелях.
Згодом розпочався роверний етап всі сіли на свої ровери і помчали до Галича. В часі етапу ми відвідали музей С Бандери та памятні місця. Наступний водний етап м. Галич - с. Монастирок. Під час сплаву ми побачили красу Дністра водопад Дівочі сльзи, також багато різноманітних красивих місць берегової лінії Дністра.Мої враженя про табір насичені хорошими емоціями спогадами про бурлацькі ватри та різноманітні пригоди які траплялися знами під час табору також ми отримали нові навички з скелелазіння і техніки веслування та правильного сплаву по річках, а саме – Дністром. Загальна альпіністична підготовка шляхом вишколу на скельних ділянках маршруту. В підсумку всесторонній фізичний та інтелектуальний розвиток української пластової молоді.

пл.уч. Сумарюк Богдан
Comments