Вовча Школа

Перший крайовий або найкращі 10 днів із життя

… 10 днів щастя
10 днів нових знань
10 днів неперевершеного настрою
10 кроків до Вовчиці….

Це мінімум що можна сказати про Вовчу Школу.
12 серпня розпочався крайовий екологічно-вишкільний табір «Вовча Школа». Приїхавши до Стрия розпочався дощ і наш настрій почав разом з ним падати. Та завжди в хорошому гуморі провід зміг нам його підійняти. Всі учасники з різних станиць, але за ці 10 днів ми змогли здружитись.

Отож, перші дні нам видались важкими( не так важкими, як незвичними) , багато таборових робіт , які ми до цього не робили, це було водночас важко та цікаво. Також на Вовчій була н-кількість співів, ватр та гутірок з якихми дізнавались багато нового ( астрономія, екологія, картографія,самозарадність, орнітологія, і т.д)
На таборі ми мали змогу виготовити власно минашку, спочатку це здалось нереальним, але потім почало все виходити і ми були втішними своїм результатом. Через погано погоду , яка була протягом табору ( практично кожен день дощ), ми на жаль ( чи то на радість) не змогли будувати шелести в яких би потім спали.
На таборі нам найбільше подобалось лазити по скелях, дякую за це Слонику. Це купа нових вражень і емоцій. Коли видряпуєшся, нехай і на маленьку височину, то бачиш ту красу,яка навколо.
Ватри… це те що завжди пам’ятатиму, тепла атмосфера біля вогнища, з жартами та веселими співами.
Можна багато ще говорити про Вовчу Школу, але можна зробити маленький висновок: Вовча Школа – це те що ніколи не забудеться, те що завжди пам’ятатиму, це веселі ватри, гарні ( нехай і трохи важкі) дні, веселий провід з різними приколами, що не давало нам сумувати, пісні до ватр/ їжі ( кутасики, свищик, хустка і т.д)
«Все життя про Вас, пам’ятатиму Школи Вовчої вечори»
пл.уч. Настя Вербінська
Comments