2013 рік

Нещодавно відбулася акція «Від серця до серця», яка проводилася на Калинівському ринку. Чернівецькі пластуни також долучилися до цієї акції, ми збирали гроші для дітей з вадами слуху. Було зібрано близько п’яти тисяч гривень. Найактивнішим гуртком, як завжди, виявилися «Вогняні Саламандри». Після цієї акції дівчатка поїхали у гості до Тані і Оксани. Спочатку ми дивилися фотографії, ще з далекого 2010 року(початку їхнього пластування), пізніше пили чай з солодощами і розмовляли на різні теми. після цього усі пішли надвір, дехто катався на велосипедах, хтось плів вінки, а хто просто грівся під теплим весняним сонечком. Загалом було дуже весело)
19.05.2013р. не без нашої участі, відбулося святкування дня народження куреня ч. 74ім. Ірини Вільде і нашої патронеси. 

Все було дуже цікаво. Спочатку дівчата, які створили курінь розповіли про свої спогади, про те, як це було колись. Потім кожен гурток підготував презентацію (дуже гарна вона була у Навіжених Лісниць і, як завжди, у Вогняних Саламандр))))))) 
Після офіційної частини почалися ігри. Для початку ми грали у «Горю». Було надзвичайно цікаво;) Ну і після гри був фуршет, де під гарну музику ми продовжили розважатись. Спочатку всі сиділи і розмовляли на різні теми, а потім бавилися в «Берег річки», і, як ви здогадалися, це теж дуже весело. 
Після усього цього Вогняні Саламандри разом з Ластівками, Круками та Білими Левами пішли на вул. Кобилянську, де згодом все і дійшло до логічного завершення)
Ми вас ЛЮБИМО
Comments