2012 рік


10.01.2012 р.Б. 

Прославляти Бога, що може бути важливіше? Щороку люди чекають Різдва Христового і коли воно приходить – виглядають колядників. А хто ж, як не Саламандри організують найкращу коляду?! Так, справді, ми об'їздили пів міста, побували в найвіддаленіших куточках Чернівців і принесли всім справжню радість, КОЛЯДКУ! 
31.01.2012рік – дуже визначна дата для всіх Вогняних Саламандр! Саме тоді ми нарешті отримали гуртковий прапорець і сильветки) Проте, ще довгоочікуванішим було для нас те, що Сашку Придій заприхилили!
14.02.2012 р.Б. 
У двох наших юначок Тані і Оксани було День Народження. На нього прийшли всі Саламандри. 
Дівчатка отримали багато класних подарунків. Ми їли дуже-дуже смачний торт, грали 
в мафію, гуляли на дворі, бавилися в снігу, розмовляли і співали. Нам було дуже весело! 


 

17-19.02.2012 р.Б. 


Найкращий гурток Вогняні Саламандри поїхав на станичний табір «Гайда до Пласту». Нас там було п'ятеро, нам навіть виділили окрему кімнату! Деяким нашим юначкам дали не звичайні значки, а з золотою оправою (як ветеранам Гайдашника). Нашу виховницю перевели в старшопластунство! 
   Було дуже-дуже круто!
P.S. Нам нарешті дали відзначки за літній Гайдашник!


    


 25-26.02.2012 р.Б.
    
Цього року Вогняні Саламандри поїхали на «ДП на всі 100»У Львові ми дійсно круто провели час! У Марічки з'явився однострій, якого вона так довго чекала! В інтелектуальному змазі «Отакенний мозок» Wilde виграли у першому турі! Нам дали грамоту за життєрадісність і оптимізм) Аякже! Ми такі! 


  07.03.2012 р.Б. 
Тарас Григорович Шевченко. Це ім'я знає кожен українець і люди поза межами нашої країни. Талановитий художник і письменник. Пройшло вже декілька століть відколи він помер, але його слово живе! Воно посеред нас, ми згадуємо його коли нам сумно, коли нам весело, воно назавжди оселилося в наших душах і серцях. Вогняні Саламандри теж пам'ятають про великого генія українського народу і долучилися до станичного змагу, присвяченому Шевченку, та конкурсу читців його поезії. Наша юначка отримала перше місце!!! А команда, в якій були, 3 Саламандри виграли в брейн-ринзі і вибороли безкоштовний похід на скеледром!09.03.2012 р.Б.  

У Манявському монастирі сталося велике чудо. Там вдруге замироточила ікона Божої Матері. Коли це сталося вперше, була велика повінь. Тепер багато християн їздять у паломницькі поїздки до образу Діви Марії молитися, щоб Вона відвернула можливу небезпеку. Вогняні Саламандри теж поїхали поклонитися Богородиці. Були ми і біля благодатного каменя, з якого тече свята вода.

Ми привезли з собою багато вражень, емоцій і фотографій. Нам сподобалось!

14.03.2012р.Б.
Наш гурток має цікаву історію. Разом ми долали всі радощі та труднощі. І от нам виповнилося півтора рочки. Не так визначна дата, як просто чудовий привід зібратися разом, потеревенити, поласувати.

24.03.2012р.Б.
Чернівці – чудове місто! Саламандри люблять його понад усе! Тож ми вирішили провести екскурсію «100 кроків Чернівцями» в рамках століття Пласту. 
Спершу ми провели невеличку гутірку про історію Чернівців. Також нами були підготовлені цікаві розповіді про найвидатніші пам’ятки архітектури міста, які ми розповідали впродовж прогулянки.
Закінчилося все відвідуванням театру. Ми подивилися цікаву виставу Шекспіра «Сон літньої ночі». Повні вражень і емоцій порозходилися додому!

01.04.2012р.Б.   
На 1 квітня Нескорені орлиці організували чудовий захід «Пласт2funnЯ», або «100 жартів до 1 квітня». Вогняні саламандри охоче відвідали його. І не даремно. Була дуже цікава розважальна програма з іграми, конкурсами, анекдотами. Ми зайняли перше місце у багатьох змаганнях. І головний приз, сокира, теж дісталася нам) 
 Було весело!


19.04.2012р.Б.  
Недавно Чернівецькі пластуни   організували одну цікаву акцію «100 літ славної історії». Вона дала змогу всім нам дізнатися багато нових і цікавих фактів про розвиток Пласту в Чернівцях, його теперішнє життя, патронів наших куренів (Ірину Вільде і Петра Войновського). Також ми зробили ватру з імпрезами, піснями і розвагами.
Саламандрам сподобалося!

22.04.2012р.Б.
Нажаль, Вогняних саламандр на святкування 100ліття Пласту в Київ поїхало не так багато. Проте це не завадило нам весело провести час.
Там ми мали змогу познайомитися з представниками різних скауцьких організацій. Ще був дуже цікавий квест по Києву.
Нам сподобалось)
  
28.04.2012р.Б.
За старою доброю традицією навесні всі пластуни з’їжджаються у Львів на «День Першої Пластової Присяги». Вогняні саламандри теж відвідали цю акцію.
Зранку пластуни організували вимарш центральними вулицями Львова. Це було дійсно круто! Потім було урочисте відкриття заходу. Ближче до обіду ми пішли на урочистий концерт, а потім на пластовий ярмарок. Ввечері нас чекав концерт гурту «Тартак», лідером якого є також пластун.
У нас залишилось море вражень!
                                                                                                                         

04-06.05.2012р.Б.
Скоро літо! Починаються табори! До них треба добре підготуватися) 3 курінь УСП і УПС «Лісові Чорти» організував «Вишкіл Практичного Пластування». Тож деякі Вогняні саламандри залюбки зголосилися і поїхали на нього. 
Там дійсно було цікаво. Ми дізналися багато нового і корисного. А ще ми розпочали таборовий сезон на тиждень раніше, ніж усі)

11.05.2012р.Б.

Всі пластуни протягом 2012 року організовують акції присвячені 100літтю нашої організації. В переддень ювілею в Чернівцях провелася дуже корисна акція «100 дерев до 100ліття Пласту». Саламандри теж долучилися до неї.

Під Чернівцями ми посалили близько 200 ялинок започаткували, таким чином, алею пластунів! 

11–13.05.2012р.Б.
Пластовий черевик – тема цьогорічного Свята Весни. Вогняні Саламандри поїхали СВ і були в гуртку разом з Нескореними Орлицями. Разом ми утворили чудову суміш Вогняні Орлиці, або Нескорені Саламандри! Ми чудово провели час і вибороли для нашого гуртка титул найкращого на СВ)


28-29.05.2012р.Б.
Нарешті Саламандри вибрались самі на відпочинок) Ми організували чудову мандрівку на дачу. Ми мали чудову змогу забути про всі клопоти буденного життя і побути хоча б 2 дні у колі подруг. Кожна з нас навчилася робити багато цікавого своїми руками і попрактикувалася в читанні гутірок) 
Ми дуже класно провели час разом!

01.06.2012р.Б. 
Сьогодні були останні сходини гуртка Саламандр перед літом 2012. І ми їх провели дуже насичено) Саме в цей день іменували прихильницею і офіційно прийняли в наш гурток Іринку) Після цього в нас був солодкий стіл. Відсвяткувавши, ми офіційно відкрили літо для Вогняних Саламандр!
Наш гурток долучився до збору коштів для лікування дітей, хворих на рак.

03.06.2012р.Б.
Цього року Саламандри відвідали Обнова Фест. Він відбувався вже не вперше, проте, ми, як гурток, раніше там не були. Ми добре повеселилися, подивилися концерти, приймали участь в різних конкурсах, побували на ярмарку, придбали багато різноманітних сувенірів) Але не забули і про пластовий заробіток)
Було весело)

01.07.2012р.Б.
За день перед курінним табором життя все вирує і Саламандри намагаються брати від нього все, що можна! Тож, спакувавши наплічники, ми вирушили до лялькового театру. Саме там показували виставу про пластунів «Казочка про маленького Вовчика». Всім нам прем'єра дуже сподобалась і ми щасливі і веселі ненадовго порозходились додому)

02-15.07.2012р.Б.
От ми і дочекалися курінного табору! Цього року він був особливим! Адже відбулося стільки важливих для нас подій! На таборі заприхилили і офіційно прийняли в наш гурток Мар'янку. Ще прийняли в курінь двох саламандр: Діанку і Марічку. А ще тут склали присягу Тетянка і Оксанка) 

На Кассіопеї весь наш гурток жив у одному наметі, тож ми мали змогу здружитися ще більше!

21.07.2012р.Б.

Пластун – це друг природи) А як можна бути другом природи, знаючи про неї мало) Тож Саламандри вирушили за пошуком нових знань на вишкіл «Життя в природі». Багато цікавих гутірок на свіжому повітрі, практичних занять, мандрівка зблизили нас із природою. І додому ми повертались заряджені позитивною енергією і хорошим настоєм, який не закінчувався ще довго!

06.08.2012р.Б.  

Сьогодні проводилися урочисті сходини з нагоди надання нашому куреню числа 74!  Був дуже цікавий квест з точками, які стосувалися життя і творчості нашої патронеси, історії куреня та учасниць куреня. Перемогла дружба) Всі Саламандри були дуже задоволені!

08-18.08.2012р.Б.
Цього року 2 саламандри (Таня і Оксана) поїхали на Вовчу школу (це крайовий табір). Він відбувався в рамках першого етапу ЮМПЗ. Все було надзвичайно цікаво! Ми займалися скелелазінням, втілювали в життя різноманітні проекти, які готували з гуртками заздалегідь, як от рейнджерський кидок, спортивний, чи інтелектуальний змаги, вивчали азбуку морзе та семафор, будували таборові споруди, вивчали нові пісні, в нас були цікаві гутірки та майстерки! На таборі були надзвичайно цікаві ватри, на яких ми співали, танцювали, пародіювали фільми, ставили імпрези, бавилися, розмовляли, та навіть інсценізували бойківське весілля!
Було весело! Цей табір ми запам'ятаємо на все життя!

29-30.09.2012р.Б.
Цього року 3 Вогняні Саламандри поїхали на змагання з пішохідного туризму «Осінній Рейд». Якби ж ви знали, як ми находилися) Але воно того варте, ми провели 2 чудові дні серед природи, мандруючи Львівщиною, в компанії подруг з куреня. Ми подолали багато перешкод: вузенький місток над швидкою річкою, холод, зливу, біль, важкі наплічники. Проте все це втрачало свою вагу коли ми, прийшовши на фініш, розпалили вогонь, гомоніли, пили чай з печивом і згадували все з усмішкою на лиці. 

13.10.2012р.Б.  Післятаборова вечірка
Після табору завжди залишається багато гарних спогадів. Там ми знайшли, або по новому відкрили багатьох друзів і це не дивно, що ввійшло в добру традицію організовувати після таборові вечірки, щоб згадати все і добре провести час із друзями. Вогняні саламандри відвідали одну з таких зустрічей. Ми весело провели час, потанцювали, поспілкувалися.
                                                       
22.10.2012р.Б  Курінні сходини
На цих курінних сходинах нам читали гутірку про чудеса світу, ми вправлялися у впоряді, спілкувалися, бавилися

14.10.2012р.Б.  Історія УПА
На свято Покрови ми домовилися розповісти дітям у своїх школах про те, хто такі воїни УПА, за що вони воювали, хто їхні провідники, хто вороги. Тож Саламандри теж долучилися до цієї справи. Майже всі діти слухали нас уважно, задавали запитання, плескали, запрошували приходити ще. Нам було надзвичайно приємно. І самі ми дізналися багато нового, готуючись до виступів. Це було дуже цікаво.
                                          
22.11.2012р.Б. Літературний вечір
У гуртка Ластівки виникла чудова ідея провести літературний вечір на честь Пауля Целана. Вогняні Саламандри з радістю відвідали його. Для нас підготували надзвичайно цікаву програму. Ми слухали вірші цього видатного поета під музику, дивилися презентацію про нього, розповідали власні твори, ласували солодощами та чаєм.

23-25.11.2012р.Б. ВПГ
Саламандри, як новаки, прагнуть щораз ставати кращими. Саме тому ми відвідали вишкіл провідників гуртків. Ми дізналися багато нового та корисного та необхідного для керування гуртком, нам читали цікаві гутірки, показували презентації, проводили пізнавальні ігри, смачно годували! Тож ми змогли багато почерпнути і довідатися.
                                                    
24.11.2012р.Б. День пам'яті голодомору
Разом з іншими пластунами Саламандри пішли вшанувати замучених голодом 1932-1933 років. На Центральній площі нашого міста проводився захід, до якого доучилися і ми. Там були присутні очевидці тих страшних подій, які розповідали нам про все, історики, що ділилися результатами своїх досліджень.
Потім була урочиста хода до  місця, де згодом відкриють пам'ятник жертв голодомору.

08.12.2012р.Б. Бал «Червоне і чорне»
Нашій станиці Чернівці виповнилося вже 12 років! Вогняні Саламандри, як і інші гуртки, прийшли на бал, щоб відсвяткувати це. В нас була чудова нагода навчитися танцювати вальс і полонез, взяти участь у цікавих конкурсах, поспілкуватися.
                                                               
12.12.2012р.Б. Андріївські вечорниці
Здавна українці мали звичку проводити ворожіння в ніч на Андрія. Тож коли саламандри почули про Андріївські вечорниці, зразу туди подалися. Ми мали змогу подивитися , або взяти участь  у цікавій тематичній виставі, поворожити, потанцювати, пройти різні психологічні тести, поспілкуватися.
                                                          
27.12.2012р.Б. Новий Рік
Цього року наш курінь знову разом святкував Новий Рік. Він був у стилі Ретро і Саламандри залюбки відвідали його. Ми весело провели час за солодким столом, дивлячись мультик, розмовляючи про минулий рік. Кожна з нас ділилася найприємнішими спогадами та найвизначнішими подіями. В нас була лотерея, в які кожна учасниця виграла особливий приз приготований і принесений заздалегідь подругами. Ми дуже весело провели час!
                                    
23.12.2012р.Б. ВВМ
Вифлиємський вогонь миру – давня скауцька традиція, що існує для того, щоб об'єднати всіх християн світу. Вогняні Саламандри теж захотіли долучитися до цього доброго діла. Ми передали вогонь у багато церков нашого міста і тепер люди зможуть всі разом запалити його за Святою Вечерею.

29.12.2012р.Б. Новий Рік для новацтва
У житті Вогняних Саламандр сталася велика подія: ми організували нашу першу акцію для новачків – Новий Рік! Хоч діток було мало, але було весело. Ми ставили для них новорічну виставу, показували фокуси, водили хороводи, співали пісеньки, дивилися мультик, ласували солодощами і бавилися. Ще ми провели лотерею, переможець якої отримав чудовий приз – пазли. Я вважаю, що нам вжалося зацікавити новачків і ми надалі організовуватимемо для них конкурси.

ą
Igor Nakonechnyi,
23 бер. 2013 р., 13:50
ą
Igor Nakonechnyi,
23 бер. 2013 р., 13:46
Comments