Кілька слів з нашої історії...

Wilde
   Ми – підготовчий курінь імені Ірини Вільде станиці Чернівці.
   Наша історія почалася не так давно. Проте, кожна з нас вже не уявляє життя без подруг з куреня.
   Перший дівочий гурток на нашій станиці утворився в 2007 році. Він мав назву «Живиці». Трішки пізніше з’явилися «Навіжені Лісниці». Дівчата активно працювали, і, завдяки їхньому старанню, Wilde розвиваються і ростуть. Живиці й Лісниці вже перейшли до старшопластунства. Декотрі з них стали чудовими виховницями для нових гуртків і сестричками для роїв.
   Згодом почав утворюватися третій гурток – «Вогняні Саламандри». Їхньою виховницею стала колишня Живиця Аня Вержак. Зараз у Саламандрах 8 дівчаток віком 13 років.
    Наступним гуртком стали «Нескорені Орлиці». Їхня виховниця - дівчина із старшопластунського куреня «Непрості» Оксана Керницька. В Орлицях налічується 5 юначок по14 років.
   Незабаром з’являється інший гурток – «Ластівки». Сьогодні їх шестеро. Середній вік Ластівок – 14 років. Їхня виховниця колись була в нашому курені - в гуртку «Навіжені Лісниці»
   Найменші Wilde в гуртку «Загадкові Витівниці». Їм по 12 років і їх четверо. Виховниця Витівниць - Павлюк Марія, або ж Мару, колишня курінна Wilde.
   Отож, зараз в курені 4 гуртки.
Wilde працюють протягом усього року. Взимку ми організовуємо Андріївські вечорниці, майстерки з виготовлення ялинкових прикрас, святкування Нового року, відвідуємо діток у дитячому будинку. Також долучаємося до передачі Вифлеємського вогню у храми, лікарні та всім бажаючим, беремо участь у зимових таборах, квестах і крайових акціях.
   Весна для юначок нашого куреня проходить не менш насичено. На цю пору року теж припадає багато свят. Жодне ми не залишаємо без уваги. Проводяться різноманітні майстерки до Дня Матері, Великодня, Зелених свят. Також ми постійно вшановуємо Тараса Шевченка в день його народження. Весна – важлива пора для всіх нас. Адже 14 квітня – День народження куреня, а 5 травня – День народження Ірини Вільде. Ще в травні кожного року відбувається Свято Весни - не без нашої участі. Також курінь їздить до Львова на День першої пластової присяги. Ми ходимо в мандрівки і на прогулянки.
    Влітку на Wilde завжди чекає курінний табір. Він має різну тематику, але одну мету - здружитися і відпочити. Кожного року дехто з нас їде на крайові табори. Ще ми долучаємося до станичного табору «Гайда до Пласту». Різні походи, мандрівки, вело мандрівки супроводжують все наше літо. 
    Осінь вітається з нами післятаборовою зустріччю, приємними спогадами про цікаве літо. Приваблює новими захоплюючими пригодами, акціями, квестами. Випробовує «Осінніми рейдами».
У всьому нам допомагає наша зв’язкова Тая Наконечна, виховники і провід куреня: курінна Таня Буць, суддя Оксана Буць, писар Оля Чолкан і скарбник Оксана Малець. Нас навіть почали впізнавати на крайових акціях!
    Ми робимо багато класних фоток і знімаємо багато відео, здаємо проби і з нетерпінням чекаємо на число!
    Ми активно пластуємо і від того отримуємо багато задоволення!
  Бо ми - Wilde!
пл.прих.Оксанка  Буць
Comments