Хроніка Загадкових ВитівницьНа сходинах 12.03.2013 р. прийшло мало витівниць, проте було дуже весело. Ми грали в різні ігри- в бегемотика, малювали прикольного жучка, складали українські народні прислів`я і приказки, співали пісні та слухали цікаву гутірку Каті. Але найбільш довгоочікуваним для нас було те, що Мустецу Еліну нарешті заприхилили!=)
На сходинах 19.03.2013 р. ми слухали цікаву гутірку Еліни про Україну, грались в різні ігри для запам'ятання областей. До нас приєдналася дівчинка Ліда.
17.09.14.
Сходини розпочались із ігор, які звичайно не всім вдавались. Після ігор Катя провела гутірку про географічне положення України. Еліна провела провела співи, на яких ми співали нашу улюблену пісню - Апологія лицарства. Після цього в нас відбулась гра-перевірка по гутірці. В ній ми згадували 24 області України та відповідали на запитання. Після сходин всідружньо прибирали домівку.
19.10.14.
Витівниці зібрались привітати Сашу Черкез з минувшим днем народження, але , нажаль, винувата торжества не прийшла на сходини. Також, ми склали родове дерево, придумали імпрезку до курінної ради та придумали легенду гуртка.
9.10.14
Цього дня відбулись гурткові сходини. Еліна провела нам гарну гутірку/ майстерку про рослини. Також ми грали в гру 3.15 та вчились відбивати ритм передаючи фломастери на землі. Тепер у Загадкових Витівниць є гурткове привітення - ВОШІШ , та прощання - ШІШОВ.
5.11.14.
Аліса нам проводила гарну гутірку про нашу патронессу Ірину Вільде, під час якої дівчата відповідала на питання пов'язанні з життям поетеси. Також, ми співали пісні. Після гарно проведених сходин ми всі разом прибирали домівку.
26.12.14 наш гурток організовував Новий рік для юначок 74 куреня. Незважаючи на те,що учасників було мало, панувала затишна та веселе атмосфера. Протягом святкування ми провели безліч цікавих конкурсів, в яких кожен зміг прийняти участь.В кінці всього дійства була розіграна лотарея, переможці якої отримали солодкі призи.Всі гості свята весело провели свій час.
3.12.14
У нас відбулись сходини, які проводив нам Толік. На початку сходин Еліна і Саша провели гутірку про Астрономію. А після цього ми грали в ігри, які підготував нам Толік. Ми всі сміялись, бігаючи з м'ячем між ногами, стріляючи з рушниці,малюючи ротом Пластове гастло, а також сідаючи на повітряну кульку. Всі дівчата весело провели свій час.
26 січня
Сьогодні Витівниці провели свої сходини, та нажаль прийшло тільки половину гуртка. Ми грали в різноманітні ігри, пили чай та здавали точки.Всі дівчата весело та з користю провели свій час.
19 червня
Сьогодні Витівниці зібралися на міні- сходини в" нью-йорк-стріт піцу". Також ми привітали із Днем народження Сашу) Цей вечір був чудовим.
4 червня
На цих сходинах у нас була гутрірка про книги. Ми розповідали про наші улюблені книжки , а також ділилися враженням від останньої прочитаної книги. Сьогодні до нас прийшла нова дівчинка Ангеліна . Всі дівчата гарно провели час .
Comments