УСМС: Пластуни провели зимовий табір "Гайда до Пласту"

опубліковано 18 вер. 2012 р., 06:58 Igor Nakonechnyi
За підтримки управління у  справах сім’ї, молоді та спорту 17-19 лютого в с. Мигово Вижницького району чернівецькі пластуни провели зимовий табір «Гайда до Пласту”.

Такий табір проводиться пластунами вже три роки поспіль. Проте цьогорічний «Гайдашник» мав свої особливості.
У таборі взяли участь 25 дітей віком від 6 до 14 років. Програма включала змістовні гутірки, цікаві майстерки, зимові теренові ігри, прогулянки на свіжому повітрі, катання на сноутюбах, незабутні ватри та пластові церемоніали. Зокрема, теми занять були такими: «Як зробити найкращу презентацію», «Пластова Присяга», «Роздуми про 100-ліття Пласту» та ін.
 
Завдяки науковому прогресу, замість традиційних стінгазет, учасники готували та презентували найкращі мультимедійні презентації своїх гуртків, з щойно зробленими фотографіями. Нововведення торкнулися і вечірнього вогника, на якому зазвичай гуртки демонструють імпрези, пов’язані з назвою гуртка. Натомість в ошатно прибраній їдальні Хогвардсу учасників зустрічали співаниками, сіллю та перцем. На ватрі присутніми були і журі «Х-Фактору» – Йолка, С. Сосєдов і Серьога, які всім гуртковим імпрезам сказали своє «так». Під час Гайдашника діяла акція «Іменники лютого», за допомогою якої з Днем народженням привітали п’ятьох учасників.
Закриття табору відбулося не без сюрпризів також. Почесне звання «Ветеран Гайдашника» дісталося тим учасникам, які були на зимовому таборі 2 і 3 рази. Їм дісталися особливі відзначки із

золотим обідком. Дорогою всі думки були оповиті спогадами та гіркою правдою про завершення довгоочікуваного табору «Гайда до Пласту». Біля домівки, зроблені на майстерці технікою орігамі літачки, дружно здійнялися в повітря. Так і учасники порозлітались додому ділитися враженнями з батьками та з нетерпінням учікувати наступного табору!

http://usms.cv.ua/2012/02/20/1113/ 

Comments