ЗМІ про акцію "Подаруй дитині життя" на Буковині

опубліковано 1 вер. 2012 р., 06:01 Igor Nakonechnyi
Акцію «Подаруй дитині життя» провели на Калинівському ринку

Акцію «Подаруй дитині життя», приурочену до Дня захисту прав дітей, провели на Калинівському ринку. Організатори – благодійний фонд та представники «Пласту» сподівались, що підприємці активно підтримають добру справу, і зібрані кошти допоможуть в лікуванні онкохворих дітей.

На Калинівському ринку пройшла спільна акція благодійного фонду та молодіжної організації «Пласт» «Подаруй дитині життя».

Організувавши підприємців та зробивши перші пожертви, благодійну акцію підтримала адміністрація ринку.

Василь Максим’юк, в.о.генерального директора КП МТК «Калинівський ринок»: «Ми давали оголошення, залучили працівників ринку, контролерів, завідуючих секторами, контролерів, для того, об вони пояснили, щоб люди також відгукнулись, і надали свою допомогу. Ми знаємо, що ці кошти дійсно йдуть на допомогу дітям, ми знаємо, скільки діток вилікувано за ці кошти.»

Організатори заходу сподівались, що підприємці ринку теж активно долучаться до доброї справи.

Оксана Симак, член правління благодійного фонду «Подаруй дитині життя»: « Кожен, хто отримає листівку, хто її не отримає, хто побачить дітей з цими скринями, може зробити пожертву для лікування онкохворих дітей Буковини. В будь-якому разі листівка не означає, що потрібно вкинути гроші у скриню.»

Марія Павлюк, член ГО «Пласт»: «Ми сподіваємось, що підприємці відгукнуться на потреби дітей, і ми зберемо достатню кількість коштів для лікування, для того, щоб покращити життя цих дітей.»

Із листівками та скриньками для пожертв кілька груп молодих активістів «Пласту» звертались до підприємців, пояснюючи мету справи. Ті ж робили пожертву за бажаннями, та виходячи із власних можливостей.

Василь Плешко, благодійник: «Хворим дітям треба допомагати, тому що їх багато, а помагати нікому. Держава чи не може, чи не хоче, всіляко буває. А якщо людина людині е допоможе, то буде тяжко.»

У результаті благодійної акції на Калинівському ринку було зібрано більш як чотирнадцять тисяч гривень. За словами організаторів, за останніх півтора роки це найбільша сума із тих, що збирали у скриньках. Усі кошти, що пожертвували підприємці, підуть на лікування онкохворих дітей.

http://acc.in.ua/index.php?mcmd=shownews&savepage&newsid=4519

Калинівський ринок долучився до акції милосердя

У суботу, 28 травня, на території ринку проходила акція милосердя Чернівецького обласного благодійного фонду допомоги дітям, хворим на рак та лейкемію «Подаруй дитині життя». Члени молодіжної організації «Станиця Чернівці Пласт» о 10-ій годині ранку розпочали збір коштів біля адміністрації ринку, а далі пішли зі спеціальними скриньками по всіх торговельних секторах, збираючи посильну допомогу для діток, яким вже маленькими не пощастило відчути на собі, що таке рак. В результаті за день вдалося назбирати 14 тисяч 666 гривень - найбільшу за останніх півтора роки суму грошей, вкинутих у скриньки фонду.

Представники благодійного фонду «Подаруй дитині життя» висловили велику подяку за допомогу в організації акції милосердя адміністрації ринку і запевнили, що кожна копійка із зібраних коштів буде витрачена на користь дітям. На ці гроші за списками, наданими лікарями, закуплять ліки для онкохворих діток і вже 2 червня передадуть їх до відділення кардіоонкогематології Чернівецької обласної дитячої лікарні.

http://www.mtk-kalinka.com/news.php?cid=483

Чернівецькі пластуни долучились до акції «Подаруй дитині життя»

Чернівецькі пластуни 28 травня спільно із Чернівецьким обласним Фондом допомоги дітям, хворим на рак та лейкемію «Подаруй дитині життя» та за підтримки КП «МТК «Калинівський ринок» провели соціальну акцію по збору коштів на лікування діток, яким діагностовано онкозахворювання.

Акція відбувалась з 28 травня на території МТК «Калинівський ринок», де група волонтерів Пласту (переважно це пластові вихованці віком від 12 до 18 років) у супроводі представників адміністрації ринку проходили між рядами підприємців зі скриньками, розповідаючи людям про мету акції та роздаючи інформаційні листівки з розрахунковим номером Фонду.

Цей захід приурочений до Міжнародного дня захисту дітей, який традиційно відзначають 1 червня. Гроші, що їх вдалося зібрати завдяки зусиллям учасників акції (понад 14 600 грн.), буде перераховано Кардіоонкогематологічному відділенню лікарні, що знаходиться в Чернівцях по вул. Руській, 207.

Пластуни дякують кожному, хто долучився і зробив свій внесок у добру справу.

http://www.bukinfo.com.ua/index.php?mcmd=shownews&lid=16546

«Подаруй дитині життя»

Нині на Буковині понад сто дітей хворіють на рак та лейкемію. Їм потрібна вчасна медична допомога та довготривале лікування. Саме це може врятувати їхнє життя. Медикаменти – дороговартісні, тож батьки не завжди мають можливість придбати ці ліки. У таких випадках на допомогу приходять благодійники.

Гроші на лікування онкохворих діток представники благодійного фонду «Подаруй дитині життя» збирають протягом 4 років. Цього разу вирішили провести спільну акцію разом із скаутською організацією «Пласт» та підприємцями на «Калинівському ринку». Готувалися до цього дня ретельно: залучали працівників ринку, давали інформаційні оголошення.

Організатори зазначають, акція має привернути увагу суспільства до проблем онкохворих діток, проінформувати людей про страшні недуги, які можуть вразити кожного. Але головне – щоб громадськість не залишалася байдужою до чужого горя.

Представники скаутської організації «Пласт» охоче збирали гроші на потреби хворих малят. Кажуть, намагаються хоча б чимось допомогти таким дітям.

Прочитавши інформаційні листівки, майже всі підприємці кидали у скриньку гроші. Загалом зібрали понад 14 тисяч гривень.
Comments