ЗМІ про концерт Тараса Компаніченка 9.03.11 (4 згадки)

опубліковано 13 бер. 2011 р., 04:36 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 6 черв. 2011 р., 13:10 ]

МБ: Тарас КомпаніченкоУкраїна, за яку не соромно»  

   

Доброю традицією у пластунів Станиці Чернівці стало запрошувати на Шевченківські дні відомих виконавців рідного слова. У минулі роки перед буковинцями вже виступали Василь ЛютийЖивосил»), Сергій ВасилюкТінь сонця»), Павло НечитайлоПропала грамота»). Тепер ось запросили заслуженого артиста України, відомого кобзаря Тараса Компаніченка, який має у творчому доробку цілу програму віршів Шевченка, покладених на власну музику. Ці твори, а також памятки музики та літератури Руси-України XV-XVIII століть і запропонував Компаніченко молоді, яка 9 березня (на жаль, у невеликій кількості) зібралась в «Автографі».

http://www.molbuk.com/vnomer/kultura/35692-taras-kompanichenkoukrayina-za-jaku-ne-soromno.html


ВІД І ДОТарас Компаніченко грав чернівчанам на бандурі, лірі та кобзіФоторепортаж


9 березня на запрошення чернівецьких пластунів до Чернівців приїхав відомий український бандурист Тарас Компаніченко.

Майже три години в приміщенні "Автографу" музикант виконував острозькі наспіви давньоруською мовою, вересаївські речитативи та романтичну лірику Шевченка, Руданського та Багряного.

http://vidido.ua/index.php/photoreport/article/taras_kompanichenko_grav_chernivchanam_na_banduri_liri_ta_kobzi/


ВІД І ДОВідомий український бандурист Тарас Компаніченко завітає в Чернівці


На вечір вшанування пам'яті Тараса Шевченка

9 березня відбудеться вечір вшанування пам'яті Тараса Шевченка в "Автографі". На запрошення чернівецьких пластунів приїде Заслужений артист України, лідер гурту "Хорея козацька", кум Олега Скрипки Тарас Компаніченко. На вечорі бандурист гратиме покладені на музику поезії Кобзаря.

Ми маємо на меті створити альтернативний молодіжний концерт, - розповідає пластун Станиці Чернівці Ігор Наконечний. - Тому запросили Т. Компаніченка. Він надзвичайно харизматична людина.

http://vidido.ua/index.php/pogliad/article/vidomii_ukrains_kii_bandurist_taras_kompanichenko_zavitae_v_chernivci/


Radiobuk: Тарас вшанує Тараса. Компаніченко - Шевченка.


У БКТМ «Автограф» 9 березня відбудеться вечір вшанування пам'яті Тараса Шевченка. На запрошення чернівецької станиці «Пласт» приїде Заслужений артист України, лідер гурту "Хорея козацька", кум Олега Скрипки Тарас Компаніченко. На вечорі бандурист  запропонує свою авторську програму поезії Кобзаря, покладену на музику.

– «Маємо на меті створити хороший альтернативний молодіжний концерт, - розповідає пластун Станиці Чернівці Ігор Наконечний. – Саме тому й запросили надзвичайно харизматичного Тараса Компаніченка». 

http://www.radiobuk.cv.ua/index.php/home/kulturamusicfilm/730-2011-03-04-10-44-45


Comments