ЗМІ про координаційну раду з питань молодіжної політики у Чернівцях

опубліковано 1 вер. 2012 р., 06:14 Igor Nakonechnyi
Заключне у цьому році засідання обласної координаційної ради з питань молодіжної політики відбулося під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Георгія Галиця. Під час засідання йшлося про виконання календарного плану Програми реалізації Державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді Чернівецької області на 2011-2012 роки, зокрема підбито підсумки заходів, проведених управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з молодіжними громадськими організаціями області у поточному році.

Як поінформував начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Довганич, впродовж року управління активно працювало за різними напрямками, серед яких соціальний захист дітей пільгових категорій, протидія торгівлі людьми, підтримка творчої, обдарованої молоді, патріотичне та екологічне виховання дітей, відродження національних традицій, підвищення національної самосвідомості, пропагування сімейних цінностей – з цією метою проведено низку різноманітних заходів. За допомогою координаційної ради, відзначив Олександр Довганич, вдалося об’єднати молодіжні громадські організації, які діють в області. Як найбільш активних серед них начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту виокремив “Пласт”, “Молоді регіони”, “Буквицю”, “Обнову”. Відзначено ним роботу інформаційного порталу “Геометрія руху”.

Значним позитивом Олександр Довганич назвав активізацію студентського самоврядування – роботу Студентського Парламенту Буковини, відновлення “Студентської республіки”. Також серед досягнень – відродження на обласному рівні КВК, зокрема створення телевізійної Буковинської об’єднаної ліги КВК “Торнадо”.

У наступному році управління у справах сім’ї, молоді і спорту, зауважив його керівник, готове співпрацювати, надавати фінансову, організаційну та методичну допомогу молодіжним громадським організаціям Буковини. Перший заступник глави крайової виконавчої влади привітав учасників координаційної ради з Новорічними та Різдвяними святами, побажав їм натхнення, оптимізму, плідної співпраці з органами виконавчої влади, а також висловив побажання, щоб кожна така зустріч приносила якомога більше позитивних результатів. Георгій Галиць висловив впевненість, що у наступному році завдяки більш тісній співпраці вдасться досягти ще вагоміших результатів в молодіжній політиці регіону. В рамках засідання за активну громадську позицію та небайдужість до суспільно-політичного життя краю грамотами нагороджено найактивніші молодіжні громадські організації області.

Буковинська правда
Чернівецька ОДА
Буковинська ОДТРК
Comments