ЗМІ про окружний табір "Зелена Буковина"

опубліковано 1 вер. 2012 р., 06:06 Igor Nakonechnyi
Християнські табори готують для себе вірян, скаутські – виховують патріотів

Діти у наметових таборах вчаться бути самостійними Діти у наметових таборах вчаться бути самостійними

Національна скаутська організація "Пласт" часто організовує походи й табори для дітей різного віку й на різний термін. Наприклад, похід у Глибоцький район триватиме з 10 до12 червня, а от відпочинок у наметовому таборі у Сторожинецькому районі організують з 1 по 14 липня. Вартість такого відпочинку в таборі вартуватиме 300 гривень.

– Але є і знижки для багатодітних, малозабезпечених, - каже пластун станиці "Чернівці" Ігор Наконечний. - Організовуємо такі виїзди, щоб діти могли на практиці застосувати теоретичні знання, набуті під час відвідування гуртків. Наприклад, хлопці і дівчата вчаться розводити багаття, готувати їжу, проводимо багато конкурсів для фізичного розвитку дітей, - і все це під наглядом досвідчених пластунів.

Потрапити у такий табір може кожна дитина, аби було бажання. Окрім того, пластуни щотижня проводять безкоштовні гуртки. Окремо хлопці й дівчата граються в ігри, що розвивають, вчать пісень, розігрують вистави.

Щоб бути впевненими, що ваша дитина дарма не гає час, краще звертатися до тих громадських організацій, які активно популяризують свою діяльність у суспільстві.

Віднедавна стрімко набирає популярності відпочинок для дітей, організований релігійними об'єднаннями чи спеціалізованими гуртками. Вартість такого дитячого відпочинку зазвичай дешевша, адже частково його фінансують вітчизняні доброчинці або із-за кордону. Тривають вони кілька днів.

Першокурсниця Ольга Татарчук, яка відвідала два роки тому табір однієї з чернівецьких християнських громад досі пригадує вечірні лекції на тему релігії.

– Після відвідин міні-табору інших дітей туди б не пускала, - розповідає О. Татарчук. - Основне завдання організаторів такого дитячого відпочинку - затягнути в свою віру. Спочатку дітей, потім їхніх батьків. Вдень - розваги, конкурси, а ввечері обов'язкова проповідь, молитви перед вживанням їжі. Під кінець нашого відпочинку приблизно 5-7 дітей почали відвідувати церкву організаторів.

Щоб не нашкодити своїй дитині, батькам варто попередньо ознайомитися з ідеологічними канонами організаторів відпочинку їхніх дітей.

http://vidido.ua/index.php/pogliad/article/hristijans_ki_tabori_gotujut_dlja_sebe_virjan_skauts_ki_vihovujut_patriotiv/

Буковинські пластуни провели два тижні в наметовому таборі

Буковинські пластуни провели традиційний двотижневий наметовий табір Буковинські пластуни провели традиційний двотижневий наметовий табір

Протягом 1-14 липня поблизу с.Банилів-Підгірний Сторожинецького району розкинувся юнацький наметовий табір Станиці Чернівці Пласту-НСОУ «Зелена Буковина». Цьогорі традиційний табір чернівецьких пластунів був розбитий на три під табори: юнацькі хлоп’ячий та дівочий, а також підтабір для дітей віком 6 – 11 років (новаків), повідомили у прес-службі ЧММО Станиця Чернівці Пласту-НСОУ.

Щоранку діти робили ранкову зарядку та вмивались у річці. Далі все по розпорядку дня: сніданок, відкриття дня (офіційний пластовий церемоніал з молитвою та гімном), різноманітні заняття, обід, купання, спортивні та інтелектуальні заняття, закриття дня, вечеря та ватра.

Загалом діти мали змогу познайомитись з найрізноманітнішими заняттями і знайти те, що їм по душі. Для них проводили майстер-класи з бісеру, виготовлення ляльок-мотанок, ліплення з глини, плетіння фенечок та ін. Також було безліч спортивних занять: боротьба, футбол, фітнес, каланетика, пілатес. Діти ознайомились з правилами надання першої медичної допомоги, в’язання вузлів, картографії, самозарадності та виживання в природі. Варто зазначити, що всі заняття проходили в формі ігор, а не уроків, тому діти з легкістю і цікавістю сприймали інформацію.

http://vidido.ua/index.php/pogliad/article/bukovins_ki_plastuni_proveli_dva_tizhni_v_nametovomu_tabori/

Табір пластунів

За селом Банилів-Підгірний, що у Сторожинецькому районі на Буковині, розмістився наметовий табір «Буковинський курінь». Тут відпочиває близько 60 чернівецьких пластунів віком від шести років. Є також студенти ЧНУ. Табір обладнали діти разом зі своїми виховниками. Встановили намети, зробили обідні столи та лавки, умивальники з пластикових пляшок. Діти все роблять самі: варять їсти, миють посуд, перуть свої речі. А також вивчають історію і традиції Пласту, українську символіку, вчаться виживати в екстремальних умовах. Вчаться вишивати, виготовляти вироби з бісеру, плести вінки.

У таборі є писарі, бунчужні, судді. Щоранку табірники одягають пластунську форму, співають гімн, моляться. Увечері збираються на ватру.
http://www.molbuk.com/photo_news/38974-tabir-plastuniv-foto.html
Comments