ЗМІ про Свято Весни у Чернівцях (5 згадок)

опубліковано 12 трав. 2011 р., 12:08 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 13 трав. 2011 р., 00:51 ]
БукІнфо - Чернівецькі пластуни розпочали таборовий сезон

7-9 травня 2011 року пластуни Станиці Чернівці здійснили перший в цьому році виїзд на природу, розпочавши таким чином сезон пластових мандрівок та таборувань, що триватиме впродовж цілого літа. В заході взяли участь 50 осіб з Чернівців та області, переважно діти шкільного віку.


БукІнфо - Чернівецькі пластуни розпочинають таборовий сезон
7-9 травня 2011 року пластуни Станиці Чернівці здійснять перший в цьому році виїзд на природу, розпочавши таким чином сезон пластових мандрівок та таборувань, що триватиме впродовж цілого літа. В заході візьмуть участь 50 осіб з Чернівців та області, переважно діти шкільного віку.

Від і дО - Пластуни здійснили перший в цьому році виїзд на природу, розпочавши сезон таборувань, що триватиме все літо

7-9 травня 2011 року пластуни Станиці Чернівці здійснили перший в цьому році виїзд на природу, розпочавши сезон пластових мандрівок та таборувань, що триватиме протягом цілого літа. В заході взяли участь 50 осіб з Чернівців та області, переважно діти шкільного віку, повідомили у прес-службі Станиці Чернівці Пласту-НСОУ.

http://vidido.ua/index.php/pogliad/article/chernivec_ki_plastuni_rozpochali_taborovii_sezon/

Press.cv.ua - Чернівецькі пластуни розпочали таборовий сезон (+ фото)

7-9 травня 2011 року пластуни Станиці Чернівці здійснили перший в цьому році виїзд на природу, розпочавши таким чином сезон пластових мандрівок та таборувань, що триватиме впродовж цілого літа. В заході взяли участь 50 осіб з Чернівців та області, переважно діти шкільного віку. Дійство відбувалось на базі дитячого табору "Ойкос" в урочищі Стебник, Вижницького району Чернівецької області.


Єдине освітнє інформаційне вікно України - Чернівецькі пластуни розпочали таборовий сезон

Пластуни здійснили перший у цьому році виїзд на природу, розпочавши сезон таборувань, що триватиме все літо, повідомили  у прес-службі Пласту-НСОУ.

http://www.osvita.com/news/12-05-2011/1305211018/


Comments