Відбулась спартакіада "Олімпійці в Гоґворсті" для дітей 6-11 рр.

2 грудня відбулася новацька спартакіада “Олімпійці в Гоґвортсі”. У веселих змаганнях взяли участь діти Чернівецького осередку Пласту та їхні виховники.

Наші учасники мали змогу випробувати себе як у змагах зі спорту, так і в інтелектуальних конкурсах, проявити свою кмітливість, винахідливість, спритність, швидкість та вміння від душі веселитись. І хоча це було останнє із занять у Гоґвортсі, попереду на наших новаків іще чекає багато див та чарів, адже наближається новий рік. А у новому році нова казка розпочнеться для них знову, нові пригоди, та багато добрих справ чекають свого часу.

Пильним оком за нашими олімпійцями слідкували справедливі судді та чарівники-викладачі школи Гоґвортсу. Нашу спартакіаду відвідав поважний гість Ярослав Галан (Yaroslav Galan) - представник Чернівецького обласного відділення НОК України, який приніс із собою іскру справжнього олімпійського вогню.

Опісля виснажливих змагань всі мали змогу відновити свої сили смачненьким та корисними подаруночками - смаколиками від пані Оксани Хочу Торт та натуральним соком і узваром від ТОВ "Лілак" - Liluck LLC - Березовый сок Березовий сік. Приймала наших олімпійців Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 20.

💙💛Дякуємо всім учасникам за атмосферу змагання, суддям та чарівникам за справедливі рішення та пильне око, Чернівецькому обласному відділенню НОК України за олімпійський дух, а за смачненьке ТОВ”Лівак”-Liluck LLC-Березовий сік та Оксана Торт.