Найчастіші питання

Коли моя дитина може приєднатись до Пласту?

Ми приймаємо дітей від 6 років. У нас є дві вікові групи: новацтво - 6-11 років та юнацтво 12-17 рр.

Що роблять пластуни?

Діти беруть участь у захоплюючій програмі заходів від екскурсій та вивчення компютерних програм до їзди на велосипедах, мандрів у гори.. Пластуни розвивають навички характеру, такі як стійкість, ініціативність та завзятість; навички працевлаштування, такі як лідерство, робота в команді та вирішення проблем; та практичні навички, такі як приготування їжі та надання першої допомоги.

Де проходять заняття?

Переважно у пластовій домівці. Це приміщення по вул. Головна 3.

Скільки коштує ходити у Пласт?

Вкладка (членський внесок) за квартал становить 70 грн, також можуть бути додаткові збори коштів для куреня, гуртка чи участі в акціях.

Чи можна з вами просто поїхати на табір?

Ні, у нас є програма, яку проходимо під час року, і завершенням цієї програми є табір, тому якщо дитина не була в Пласті один навчальний рік, вона не може поїхати на табір.

Хто відповідає за "виховання в Пласті"?

Виховання не стається саме по собі. Його творять люди, яких ми звикли називати виховниками. Маленькі і великі, худенькі і не дуже, кирпаті і кучеряві, біляві і засмаглі – всі вони разом складають «Кадру Виховників». Сходини і мандрівки, вогники і ватри, змаги і табори – все це справа їхніх рук. І діти, новацтво та юнацтво, вчаться слухати і чути, співати і розуміти, складати шатро і вогник, робити все, що вміє і як вміє їхній ВИХОВНИК!

Що корисного отримає моя дитина приєднавшись до пластунів?

Батьки кажуть, що їхні діти отримують величезну користь від пригод, розваг та дружби, які вони переживають у Пласті. Пласт допомагає розвинути соціальні навички та самостійність вашої дитини і надає їй доступ до чудових та незабутніх можливостей.

Коли потрібно записуватися в Пласт?

Набір дітей у Пластові гуртки проводиться, якщо є виховник/виховниця! На жаль, є мала кількість виховників-волонтерів, тому просимо бути терплячими. Та у батьків завжди є можливість долучитись до нас і розпочати виховувати разом з нами!

Як моїй дитині потрапити в Пласт у Чернівцях?

Спочатку Вам необхідно детальніше довідатися про виховну мету та ідейні основи Пласту. Адже протягом року діти перебувають у пластовому оточенні переважно 1,5-2 години на тиждень, тож без Вашої допомоги та розуміння осягнути бажану мету буде неможливо.

Зголошуйте дітей через форму на сайті: bit.ly/plastcv_join2